• amerikadan hiç dönmemesi gerekirdi.
  • şarkıcı olanında mikrotonal ses kulağı yoktur.iyi müzik kulağı olan biri kendisinin sanat müziği söyleme denemelerinde verdiği yanlış tonlardan bunu hemen anlayabilir.
  • türkiye'de hala hakkının yeterince verilmediğini düşündüğüm büyük ses sanatçısı.

ilk hayran olduğum sanatçılardandı, hayranlığın ne anlama geldiğini bilmediğim zamanlardan bahsediyorum. rap harici her tarzda yadırgamadan şarkı söyleyebilen bir adamdan bahsediyoruz, normal bir ülkede bu adam sokakta yürümez el üstünde taşınırdı nereden nereye gidecekse. ama türkiye'de tarkan denilince araya amalar giriyor. sikeyim amanızı.

tarkan bu ülkenin yaşayan en büyük ses sanatçısıdır.
  • son altın kelebek töreninde de gördüğümüz üzere iyice zeki müren'e benzemeye başlayan star. özellikle teşekkür konuşmasında iyice belli oluyordu bu.
  • farkındalığı epey yüksek olan adam. içinde bulunduğu dünyaya karşı sorumlu olduğu bilincinde. gündemden haberdar ve yeri geldiğinde isyanını paylaşıyor.
    hep biraz hüzünlü, kalabalıklar içinde yalnız.
    zaten iyi insanlar hep böyledir, biraz hüzünlü ve her daim duygulu.. derin.

saldım çayıra mevlam kayıra bakmıyor hayata, bir gün onunla bir gün bununla günümüzün o dejenere yaşam şekline bulaşmıyor, cıvık cıvık yaşamıyor aşklarını, aşırılıklardan uzak, olması gerektiği gibi doğal, kaçtığı yer doğa..
  • botoks ve dolgusu beni irite etse de hala gençlik aşkımız olarak kalacak duyarlı, sesi billur şeker adam.
  • evde televizyon kanallarında dolanıp dururken kendisinin ne zaman bir klibine rastgelsek annem hemen izler ve o gün istisnasız söylenen tarkan şarkılarıyla dolar evin içi.

evlendiğinde annem sanki ben evlenmişim gibi sevindi, ailemizin bir ferdi gibi görüyoruz artık onu.
  • şarkıları da kendisi gibi eskimeyen şarkıcı.
  • değerli bir sanatçı. murat boz ile eski günlerden bir iki fotoğrafı gündeme gelmiş.
  • işi dışında bir olayla gündemde olmamasına rağmen türkiye'nin popstar'ıdır. işte öyle bir seviye.
hesabın var mı? giriş yap