şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adamdaki şu mutluluğu görüp ;

  https://youtu.be/jp2f22ndrt8
  hala hayatta anne olmaktan daha güzel duygular var diyen insanlara sesleniyorum.biri baba biri anne nasıl bağlantı kurdun diyenler, bir anne babanın yaşadığı mutluluğun milyon katını yaşıyor, bağlantı bu.

  yani adam şanın şöhretin zirvesinde isterse bana ne, ne çocuğu bakarım daha kariyerime albümler cdler, yurtdışı turneleri var.
  ama gel gör ki hayatın en güzel duygusunu tatmak istiyor, her şeyden popülerlikten, şöhretten, zenginlikten, sorumluluklarında da önemli o duyguyu tatmak darısı anne olmak istemeyen tüm kadınların başına.
 • (bkz: babaanne sen misin)

  konu tarkan’dan bile nasıl kızların başına patlar; buradan takip edebilirsiniz.
 • kocası tarkan olmadığı içindir.
 • kalorifer peteğiyle araba aküsü arasındaki bağlantı kadar mantıklı kurulmuş bir bağlantı. bağlantı başarı puanım: 10/10
  trollük başarı puanım ise: 1/10

  baba olmak istemeyene eleştiriyi cinsiyetten tutturmaya çalışmayı anlarım da; çocuğu olacak tarkan'dan kadınlara nasıl geldi bu iş, anlamak güç gerçekten. sanki tarkan doğuracak.

  kadını eleştirmek ve kadına nefret kusmak için milyonlarca başlık var ekşi sözlükte. normal hayatında da onlarca mecra, an, ortam yakalayabilir insan. bu kadar kasmaya gerek yok.

  bu hayat böyle geçmez. acil bir psikologa gidilmesini tavsiye ediyorum; ben kadın olgusuna dayanamıyorum diyerek girin olaya, psikologlar yardım eder sizlere.