şükela:  tümü | bugün
 • ayıp etmiş sanatçıdır.

  o değil de dün gidesim var buralardan diyodu. gele gele istanbul’a mı gelmiş?

  öle uzaklara falan bakmalar, bi tripler...
 • thy'nin tarkan'ı nasıl tanıdığını merak ettiğim olay. tarkan thy genel müdürüne telefon mu etmişte erteletmiş acaba?
 • düşündüm de bu ülkede uçağım kimin yüzünden rötar etse ses etmem diye bi zeki müren derim herhalde bi de tarkan. gerçi zeki müren için bekliyor olsak noluyo lan deyip önce bi tırsardım.

  ama lan çocukluğum oynama şıkıdım şıkıdım diye hali üzerinde tepinerek geçmiş, ergenliğim kuzu kuzu diyerek. yaşım olmuş 29 halen arada "yanlış zamaan yanlış insan" diye bağırıp dururum tarkan'ı o uçakta görsem aaa acayipsin deyip fotoğraf çekilirim ben de.

  aynı şeyi ecnebilerde bruce dickinson için yaparım mesela. gerçi adam pilot zaten. beklemek zorundayız yani her türlü. öyle yani bigün bu üç insan için uçağım rötar etse hiç sorun etmem.
 • yolcuların çoğu tarkan ile selfie çekilme ihtimalleri nedeniyle rötarı falan unutmuşlardır. türkiye'nin son starı adam sonuçta. yüz yılda bir denk gelir bu denk gelme.
 • ''tarkan'la aynı uçakta gideceksem değil 40 dk 400 dk beklerim'' dedirtmiştir. *
 • rötardan doğacak zararı ödemeyi teklif etmiştir belki de. yoksa kimse kalkıp da ikinci sınıf bir ünlü için uçağını boş yere pistte bekletmez. malûm her ek dakika demek ek maliyet demek. etik değil tabii ama yoksa bekletmezler herhâlde diye düşünüyorum.
 • bilgi değil yorum içeren durumdur.
  uçak bazı vip yolcular için bekletilebilir. bu uygulama sadece thy için geçerli değildir. böyle bir durum varsa bile yolculara direkt açıklanmaz. hem ilk defa rötar görmüş gibi davranmayı gerektirecek bir olay da değildir. ayrıca eşitlik, adalet vs den dem vurmak için hiç uygun bir zemin yoktur. ne beceriksizliklerden kaynaklanan rötarlar var buna takılmaya gerek yok görünen o ki suser ahalisi de pek takılmamış.
 • eşitlik, adalet ve demokrasi yok diyerek hemen gaza gelmemek lazım.
  bekletmese daha iyi olurmuş, fakat istanbul hava trafiği yüzünden bile uçakların piste inemeden havada 45 dakika dolandığı, uçak firmalarının seferlerini haber vermeden iptal ettiği, çift bilet sattığı, son anda haber verilen 5-6 saatlik rötarlar vb. varken haberde tarkan gördüğünüz için demokrasiye kadar gitmemelisiniz bence.

  yani o kadar çok ters giden şey var ki, bu ülkede gerçekten kazayla insan ölüyor, tarkan'ın uçağa yaptırdığı 40 dklık rötara gelene kadar şöyle bir isveç, norveç seviyesine değil de normal düşünebilir insanların yaşadığı bir ülke seviyesine gelmeliyiz.