şükela:  tümü | bugün
 • düşündüm de bu ülkede uçağım kimin yüzünden rötar etse ses etmem diye bi zeki müren derim herhalde bi de tarkan. gerçi zeki müren için bekliyor olsak noluyo lan deyip önce bi tırsardım.

  ama lan çocukluğum oynama şıkıdım şıkıdım diye hali üzerinde tepinerek geçmiş, ergenliğim kuzu kuzu diyerek. yaşım olmuş 29 halen arada "yanlış zamaan yanlış insan" diye bağırıp dururum tarkan'ı o uçakta görsem aaa acayipsin deyip fotoğraf çekilirim ben de.

  aynı şeyi ecnebilerde bruce dickinson için yaparım mesela. gerçi adam pilot zaten. beklemek zorundayız yani her türlü. öyle yani bigün bu üç insan için uçağım rötar etse hiç sorun etmem.
 • yolcuların çoğu tarkan ile selfie çekilme ihtimalleri nedeniyle rötarı falan unutmuşlardır. türkiye'nin son starı adam sonuçta. yüz yılda bir denk gelir bu denk gelme.
 • tarkan ayıp etmiştir diyenler var adam niye ayıp etsin rötar yapan uçak, yapmasaymış kalkıp gitseymiş tarkan gecikmesinden sanane, gecikirse başka uçakla gelir.
  mal yazarları ortaya çıkarmıştır.
  tarkan thy'yi tehdit mi etti beklemezsen canına okurum mu dedi. ne alakası var. insanlık halidir gecikmiş adam, kalkıp gitmesi gereken thy'dir.
 • ''tarkan'la aynı uçakta gideceksem değil 40 dk 400 dk beklerim'' dedirtmiştir. *
 • bilgi değil yorum içeren durumdur.
  uçak bazı vip yolcular için bekletilebilir. bu uygulama sadece thy için geçerli değildir. böyle bir durum varsa bile yolculara direkt açıklanmaz. hem ilk defa rötar görmüş gibi davranmayı gerektirecek bir olay da değildir. ayrıca eşitlik, adalet vs den dem vurmak için hiç uygun bir zemin yoktur. ne beceriksizliklerden kaynaklanan rötarlar var buna takılmaya gerek yok görünen o ki suser ahalisi de pek takılmamış.
 • ekşi sözlük'ün bomboş bir site olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini göstermiştir. başlık, tarkan için rötar yapan thy ama başlığın altında "tarkan ayıp etmiştir." falan diyenler var.

  tarkan geç kalmış, ee olabilir kalmıştır bize ne? thy tarkan'ı niye beklemiş, beklemeseymiş. tarkan için çok mu önemli, yeni bir bilet alamaz mı sanki bir sonraki uçağa? ha ben o uçakta yolcu olsam; ulan adam bizim için o kadar şey yaptı, her şeyi geç en son zeytinlik mevzusu onun sayesinde gündem olup kitlelere ulaştı ve geri adım atıldı. bir kere de benim ona faydam dokunsun der ben de tarkan için 40 dakika beklerdim yalan yok. yolcuları tebrik ediyorum buradan.* zaten uçağa biniyorsan rötarı göze alacaksın ona göre ayarlayacaksın kendini, sanki rötar terimi tarkan'la varoldu. fotoğraf konusuna girmiyorum bile mükemmel olay, resmen bonus olmuş.
 • tarkan da sen-ben gibi tarifeli uçak kullanıyormuş dedirten duruma konu olan havayolu şirketidir.

  tarkan deyince özel jetine binip istediği zaman uçabilen bir yıldız geliyordu benim aklıma halbuki. oldu olacak ekonomi bileti alsın. lan yoksa?!
 • sırf karma albümünün hatrına değil 40 dakika 2 saat bile beklerim.
 • ayıp etmiş sanatçıdır.

  o değil de dün gidesim var buralardan diyodu. gele gele istanbul’a mı gelmiş?

  öle uzaklara falan bakmalar, bi tripler...