şükela:  tümü | bugün
 • eşiyle kıbrıstan istanbul'a dönecek olan tarkan'ın sorumsuzca uçağa 10 dk. geç kalması sonrası; uçağın tam 40 dk rötarı göze alıp, tarkan ve eşini beklemesi tam bir havacılık skandalıdır! kimse için 5 dk bile beklemeyen thy'nin, tarkan için bunu yapması akla ziyan! yolcuların ise bu bekleme karşısında tarkan'a tepki göstermek yerine, havada fotoğraf sırasına girmesi bana; "insan'ı siken yaranır" atasözünü hatırlatmıştır. öyle bir ülke düşünün, sözde eşitlik, adalet, demokrasi; ama herkes kral aq yerinde!

  edit - tarkan için rötar yapan thy değil atlas globalmiş! haber'de sadece uçuş numarası yer alıyordu, thy'nin rezilliğine çok alışık olunca, isim karıştı. pardon!
 • ayıp etmiş sanatçıdır.

  o değil de dün gidesim var buralardan diyodu. gele gele istanbul’a mı gelmiş?

  öle uzaklara falan bakmalar, bi tripler...
 • thy'nin tarkan'ı nasıl tanıdığını merak ettiğim olay. tarkan thy genel müdürüne telefon mu etmişte erteletmiş acaba?
 • düşündüm de bu ülkede uçağım kimin yüzünden rötar etse ses etmem diye bi zeki müren derim herhalde bi de tarkan. gerçi zeki müren için bekliyor olsak noluyo lan deyip önce bi tırsardım.

  ama lan çocukluğum oynama şıkıdım şıkıdım diye hali üzerinde tepinerek geçmiş, ergenliğim kuzu kuzu diyerek. yaşım olmuş 29 halen arada "yanlış zamaan yanlış insan" diye bağırıp dururum tarkan'ı o uçakta görsem aaa acayipsin deyip fotoğraf çekilirim ben de.

  aynı şeyi ecnebilerde bruce dickinson için yaparım mesela. gerçi adam pilot zaten. beklemek zorundayız yani her türlü. öyle yani bigün bu üç insan için uçağım rötar etse hiç sorun etmem.
 • yolcuların çoğu tarkan ile selfie çekilme ihtimalleri nedeniyle rötarı falan unutmuşlardır. türkiye'nin son starı adam sonuçta. yüz yılda bir denk gelir bu denk gelme.
 • ''tarkan'la aynı uçakta gideceksem değil 40 dk 400 dk beklerim'' dedirtmiştir. *
 • rötardan doğacak zararı ödemeyi teklif etmiştir belki de. yoksa kimse kalkıp da ikinci sınıf bir ünlü için uçağını boş yere pistte bekletmez. malûm her ek dakika demek ek maliyet demek. etik değil tabii ama yoksa bekletmezler herhâlde diye düşünüyorum.
 • bilgi değil yorum içeren durumdur.
  uçak bazı vip yolcular için bekletilebilir. bu uygulama sadece thy için geçerli değildir. böyle bir durum varsa bile yolculara direkt açıklanmaz. hem ilk defa rötar görmüş gibi davranmayı gerektirecek bir olay da değildir. ayrıca eşitlik, adalet vs den dem vurmak için hiç uygun bir zemin yoktur. ne beceriksizliklerden kaynaklanan rötarlar var buna takılmaya gerek yok görünen o ki suser ahalisi de pek takılmamış.
38 entry daha