8 entry daha
  • eşitlik, adalet ve demokrasi yok diyerek hemen gaza gelmemek lazım.
    bekletmese daha iyi olurmuş, fakat istanbul hava trafiği yüzünden bile uçakların piste inemeden havada 45 dakika dolandığı, uçak firmalarının seferlerini haber vermeden iptal ettiği, çift bilet sattığı, son anda haber verilen 5-6 saatlik rötarlar vb. varken haberde tarkan gördüğünüz için demokrasiye kadar gitmemelisiniz bence.

yani o kadar çok ters giden şey var ki, bu ülkede gerçekten kazayla insan ölüyor, tarkan'ın uçağa yaptırdığı 40 dklık rötara gelene kadar şöyle bir isveç, norveç seviyesine değil de normal düşünebilir insanların yaşadığı bir ülke seviyesine gelmeliyiz.
  • tarkan o ucaktaki herkesin hayatindan 40 dakika calmistir. onlari karsilamak icin istanbul'da bekleyenlerin de... ya da birisinin sevdicegi ile gecirecegi bir 40 dakika olabilir bu. dogrudan hak ihlalidir. bu sekilde hakkimi kim gasp ederse etsin gozumde rte'den farki yok. yetki versen herkes kendinde ayni imtiyazi gorecek, senin hakkini cigneyecek.
    yaziklar olsun, tarkan'a yakismadi.
  • ulan amma salaklar var du sözluktr. tek amacları birilerine(sirket,sanatcı vs)-özellikle basarılı göz onumde olanlara-b.k atmak için var. adam thy ile değil atlas globelle ucuyor.
  • çok sorumsuz bir davranış.

hatanın tamamen uçuğın kalkmasına izin vermeyenlerde olduğunu düşünüyorum.tarkan uçağa geç kalabilir ve binemez sırf o tarkan olduğu için onu bekleyemezsin.ben de geç kaldığımda o uçak rötarı göze alıp beklemeyecekse,bu yapılan adam kayırmadır,adiliktir.

yolcuların tepki göstermediğinden ve fotoğraf çekindiğinden bahsediliyor umarım böyle bir şey olmamıştır.bu çok acizce bir hareket.zaman bu kadar değersiz değil.

bu durumu hava trafiğinin yoğunluğu hava durumu ya da teknik bir arızadan dolayı gerçekleşen rötarla bir tutmamak gerekiyor.
  • tarkan da sen-ben gibi tarifeli uçak kullanıyormuş dedirten duruma konu olan havayolu şirketidir.

tarkan deyince özel jetine binip istediği zaman uçabilen bir yıldız geliyordu benim aklıma halbuki. oldu olacak ekonomi bileti alsın. lan yoksa?!
  • sırf karma albümünün hatrına değil 40 dakika 2 saat bile beklerim.
  • vay canına yandığımın dünyası
    (bkz: vay delikanlı gönlüm vay)
  • detayını bilmesem de tarkan değil thy bekletmiş anladığım kadarıyla. thy’de tarkan’a değer verdiği için değil, reklamını yapmak için yapar bunu. tarkan da bizi tercih ediyor wuhuu. yolcularda fotoğraf sırasına girmiş. ee o zaman bunu insan hakları ihlali olarak görmek nedir? zaten zarar gören thy’den hak talep eder. burdan hak hukuk diyenlerin de %90’ı o fotoğraf kuyruğuna girer eminim. yok sen değil ya! sen %10’a girersin ben diğerlerine diyorum.

ha ben ne tarkan dinlerim ne de fotoğraf kuyruğuna girerim onu da belirteyim.
  • ekşi sözlük'ün bomboş bir site olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini göstermiştir. başlık, tarkan için rötar yapan thy ama başlığın altında "tarkan ayıp etmiştir." falan diyenler var.

tarkan geç kalmış, ee olabilir kalmıştır bize ne? thy tarkan'ı niye beklemiş, beklemeseymiş. tarkan için çok mu önemli, yeni bir bilet alamaz mı sanki bir sonraki uçağa? ha ben o uçakta yolcu olsam; ulan adam bizim için o kadar şey yaptı, her şeyi geç en son zeytinlik mevzusu onun sayesinde gündem olup kitlelere ulaştı ve geri adım atıldı. bir kere de benim ona faydam dokunsun der ben de tarkan için 40 dakika beklerdim yalan yok. yolcuları tebrik ediyorum buradan.* zaten uçağa biniyorsan rötarı göze alacaksın ona göre ayarlayacaksın kendini, sanki rötar terimi tarkan'la varoldu. fotoğraf konusuna girmiyorum bile mükemmel olay, resmen bonus olmuş.
  • ya zaten hep yapıyo rötar tarkanla tanışıp fotoğraf çektirebilmek ya da merhaba diyebilmek için 40 dk nedir ki? ama mustafa ceceli için filan bekletselerdi kalplerini kırardım. bu bir çifte standart mıdır? bence değildir. tarkan ulen. seviyorum.
27 entry daha
hesabın var mı? giriş yap