şükela:  tümü | bugün
 • tarkan_yavas twitter hesabından bir şeyler anlatmaya çalışan firari aosöcü (adnan oktar suç örgütü) örgütün ikinci adamı olduğu söyleniyor, ortada suç varsa adnan da raporla falan yırtarsa buna kalır ihale.
 • ciğerimi söktün.

  tanım: birisi.
 • enteresan bir adam sanırsam.
  euronews'e konuşmuş, masumuz demiş... yerseniz.
  .................
  suçlamaların kabul edilemez olduğunu belirten teknik ve bilim araştırma vakfı başkanı tarkan yavaş "basındaki bilgilerin çoğu son derece yanlış. son derece yönlü. mesela silahlardan söz ediliyor. bizim silahlarımız ruhsatlı. bütün arkadaşlarım tertemiz. hiç birinin adli sicil kaydı yok. bunların komplo olduğu, bunların iftira olduğu ingiliz devletinin uzantıları olan karanlık kesimlerin birer iftirası olduğu apaçık ortada. devletimizin kolluk kuvvetlerini de bu şekilde yanıltıcı bilgiler ile yönlendiriyorlar. daha önce de böyle oldu. 1999 yılında da aynı şekilde benzer bir operasyon yaptılar ve sürekli delil aradılar. sonunda yine bir şey çıkmadı yine bir şey çıkmayacak. kanunlara son derece hürmetkarız. bunlar anlaşılacak." dedi.

  euronews
  ...............
  bence hem israil hem avenjelikler bu adnancıları 20 sene kullandı. herkes de farkındaydı. şimdi abd ile aramız bozukken iplerini çekiyor devlet.

  tarkan yavaş eğer kapağı yurt dışına attıysa yırtar. yoksa ohal yargısı modeli ile 15 sene takılır içeride.
 • yakalanıp gözaltına alınmış kedici başı.