şükela:  tümü | bugün
  • gazetelerde yer alan habere göre, ülkemizin en büyük starı ve uluslararası markası tarkan'ın 2017 yılında elde ettiği kazancın 7 milyon tl'sini hayır kurumlarına bağışlama hadisesi. kaynak 2 - kaynak 3

kulaktan kulağa yayıldı bu iddia denmiş haberde. doğru olmasa niye haber olsun bu kadar çok gazetede?

7 milyon tl'yi kimsesiz çocukların eğitimi, şiddet mağduru kadınlar, şehit yakınları ve sokak hayvanları için farklı kuruluşlara dağıttığı yazılmış haberlerde.

yıllardır çok fazla yardım yaptığı ama yardımların asla duyulmasını istemediği tv'lerin magazin masalarında konuşulur zaten. habere şaşırmadım kendi adıma. tarkan'ın ne kadar düzgün ve karakterli bir insan olduğu ve gerçek bir sanatçı olduğu da malum.

kendisi mega yürekli bir megastar. helal olsun! üst üste 30 konser yapsın, 30'unu da doldururuz yani. gidip cd'sinden bir tane daha alasım geldi.

çok seviyoruz, hem de çok.

(bkz: megastar)

edit: sonradan görme yurdumuz ünlülerine inat tarkan'ı sosyal medyada takip etme, videolarını tıklama ve albümlerinden daha çok alma kampanyası başlatasım geldi.

basına yansıdığı için sözlüğe taşıdım. abuk sabuk ünlülerin arabası - evi - tek taşı konuşulacağına böyle yüce gönüllü eylemler konuşulsun. topluma örnek olsun.
  • bu yüzden tarkan.
  • doğa derneği'ne de bağış yapıyor düzenli diye biliyorum fakat burada konu olmamış.
  • kimi man adasına yollar parayı kimi de hayır kurumlarına.

aradaki ince bir çizgi.
  • madem bilinsin istemiyor, taşımayın buraya bu haberi lütfen. bırakın istediği gibi gönlünce yapsın yardımlarını.
  • yapmışsa kendini sağlama almak için yapmış, bize mi yapmış bize ne bundan?
  • man adasına para gönderenlerin umrunda olmayacak haber.
  • parasını man adası na yatıranlar cennete gidecekken tarkan cehenneme gidecektir.

birileri bizi din min ayağına güzel uyutuyor gibime geliyor bazen.