şükela:  tümü | bugün
 • kurt'un atılmaması.
 • yuzune dusen bi tutam sactir. buyur
 • leş şarkılar. 72262782. sınıf hem de. katlanabilsen demet akalın daha haz verir. o derece.
 • eteğinin altına giydiği kahverengi don.
 • hain kostok'tur.
 • cadı gooşanın taktığı yılanlı kolyedir.

  http://galeri8.uludagsozluk.com/…cu-gosa_638512.jpg
 • belki dünya starı olabilirdi ama en iyi olmak istiyorsan ekibini en iyilerden kurmalısın. kalitesiz insanlarla çalıştı, eridi, gitti. parası bittikçe türkiye'ye gelip konser, kaset çalışan biri seviyesine indi.
 • inanılmaz bir değişim geçirdi. bu net. bu değişim, her iki cinse de hitap eden seksi bir mizaç'dan, efendi ve sakin bir adama doğru evrildi.

  tüm dünya tarkan'ın ayakları altındaydı. isteyip elde edemeyeceği hiç bir şey ve hiç kimse yoktu. bu onda cinsel olarak "herkese" hitap etmesi ve herkes tarafından beğenilmesi de eklendiğinde, inanılmaz bir tatminsizlik yarattı. ülfet'e düştü. arayışa girdi.

  nihayetinde, kendini değiştirmek için iç dünyasında çok çabaladı. belki zaman zaman farklı zevkler denedi, farklı ibadetler, farklı ritüeller kullandı, belki de bazen terapi gördü, psikiyatrik tedavi gördü, ilaç kullandı.

  bunların tümü neticesinde, çok değerli keskin bir sirke kıvamında dururken ruhsal olarak kendi kendini tüketmektense, evrilerek şekil değiştirdi, hayatta kaldı. bu değişime ise müzik hevesini, seksapelitesini, enerjisini, farklılığını, uçlardaki o mega star havasını kurban etti. dinginlik uğruna senelerce albüm çıkarmadı. kendini aradı.

  nihayet, hem maddi açıdan gereksinim duyduğu için, hem de yoğun istek üzerine kendisini yapmakta "zorunlu" hissettiği için, peşi sıra tsm ve 10 albümlerini çıkardı.

  yakın takipçileri ikisinde de özensizliği ve isteksizliği gözden kaçırmadı. evet; artık evli, ayakları yere basan, efendi, adam gibi bir "tarkan" vardı. ama bizler için; artık mega star olan tarkan, ne yazık ki yok...

  tarkan'ın sesindeki karizmatik renk, parça okumalarındaki o "hırs ve şehvet", bakışlarındaki büyüleyicilik, o eski inanılmaz enerjisi mazide kaldı.

  ben çok daha uzun süre "gerçek" tarkan olarak kalmasını arzu ederdim. fakat bunu iç dünyası ve ruhu daha fazla kaldıramadıysa, bu haline zorunlu bir "metamorfoz" geçirdiyse, varsın kendisi mutlu olsun, sağlıklı kalsın. biz eski zamanlarını asla unutmayacağız...

  ha fakat, kimse bana 10 albümü de çok dinleyince bıdıbıdı demesin. albüm bok arkadaş...