şükela:  tümü | bugün
 • tarkan'ın türkiye'nin en akıllı, en sağduyulu ve en duyarlı starı olduğunu yine, yeni, yeniden kanıtlamış açıklama. kendisi ortadoğu ve balkanların en büyük starı olmasının yanı sıra, insanlığıyla, tevazusuyla, efendiliğiyle, yıllardır bozmadığı çizgisiyle de bilinen bir isim. kimseyle polemiğe girmeden işini doğru düzgün yapmasıyla milyonların takdirini almış bir isim olarak sosyal medya hesaplarından şahane bir açıklama yapmış.

  --- spoiler ---

  türkiye'nin gündemine yerleşen "cinsel istismarla ilgili düzenleme" konusu, uyanmak isteyip de bir türlü uyanamadığım bir kabus gibi beni de çok sarsmakta, üzmekte.
  günlerdir bu konuyla ilgili kendime gelmekte zorlanıyor ve vicdanımın çığlıklarını susturamıyorum. bu kanun teklifiyle ilgili karar verecek olan kişilerin, kalplerine ve vicdanlarının sesine kulak vererek bu konuyu bir daha gözden geçirmelerini temenni ediyorum.
  bana göre zaten cebir, tehdit ve hile olmaksızın cinsel istismarın olamayacağı açıkken daha ilk cümlesinde kendisiyle çelişen bu kanun teklifi iptal edilmelidir. konuyla ilgili yeni bir önerge gündeme gelmelidir.
  bu önerge; rızasının, özgür iradesinin olamayacağı yaştaki çocuklarını, böylesi bir çıkmazın ve acının müebbetine mahkum eden "ana babaların yargılanma önergesi" olmalıdır.
  çocuklarının ellerinden safiyetlerini, hayallerini ve ümitlerini çalanların yargılanacağı bir önerge. çünkü cinsel istismarın asıl suçluları onlardır.
  çünkü onlar çocuklarının tüm insani bireysel haklarını yok sayıp küçük yaşta evlenmesine göz yumanlardır.
  --- spoiler ---

  demiş sevgili megastarımız.

  kaynak

  tarkan'cığım, sen gönüllerimizin starısın. kalplerimizin sarayları senin.