• köpeğim benim çocuğum gibi benim ki de yasaklı ırk. birisi gelip benim köpeğimi bıçaklasa bilmiyorum ona neler yaparım.
  • bıçaklama suçunun hangi koşullar altında işlediği önem taşır. eğer kendisini bu pitbull olduğu düşünülen yavru köpekten korumak için gerçekleştirdiyse durum değişir. ya da bu 17 yaşındaki küçüklerin köpeği kullanarak adamı gasp etmeye çalışması durumunda da.

hayvanlara eziyet, mala zarar kapsamından çıkarılmalı, bu konuda hemfikiriz, ancak burada özel bir durum var, detaylı incelenmesi gerekiyor.
  • oda sicakligindan daha dusuk iq'ye sahip varliklar tarafindan elestirilen 57 yasindaki abimiz.
  • bu olayda köpeğin katili 57 yaşındaki adam değil, köpeği silah gibi taşıyan bu yavşaklar. hayvan sever ayağına kimse salağa yatmasın. hepimiz görüyoruz böyle piçleri şehrin her yerinde en az 2 ya da 3 kişi ellerinde bir pitbul geziyorlar. hayvana güvenip bela arıyorlar.

gerçekten hayvanları seven; sokak hayvanlarına yardim eden; onlara eziyet edenlere çok karşı durmuş bunun için çok şeyler yapmış bir insanım zamanında, çünkü biliyorum ki hayvanların dili, lisanı yok ve içgüdüsel davranıyorlar. hepsi özünde masum canlar.

şöyle de bir gerçek var ki birisi bana bu hayvanlardan birisini silah olarak kullanırsa o zaman ben de bir canlı olarak hayatta kalma içgüdümü kullanacağım.

hayatı boyunca lüks mekanlardan çıkmayıp da golden besleyen, pomeranian köpeğiyle selfieler atan pembe götlüler burada kalkıp da hayvansevercilik oynamasın.

hayat gerçek bir şey ve her canlının kendisinin ya da ailesinin hayatı epey kıymetli.
hesabın var mı? giriş yap