şükela:  tümü | bugün
  • burada asıl suçlu yasak ırk gezdiren kımıl zararlılarını denetlemeyen, yakaladığında köpeği uyutup sahibine 5000 tl ceza kitlemeyen, 17 yaşında apaçilere yıllarca okulda eğitim veremeyen hımbıl devlettir. devlet devlet olsa 57 yaşında adam cebinde bıçak gezdirmez, elini kana bulamazdı.
  • yavruya yazık olmuş,
  • bu olayda köpeğin katili 57 yaşındaki adam değil, köpeği silah gibi taşıyan bu yavşaklar. hayvan sever ayağına kimse salağa yatmasın. hepimiz görüyoruz böyle piçleri şehrin her yerinde en az 2 ya da 3 kişi ellerinde bir pitbul geziyorlar. hayvana güvenip bela arıyorlar.

gerçekten hayvanları seven; sokak hayvanlarına yardim eden; onlara eziyet edenlere çok karşı durmuş bunun için çok şeyler yapmış bir insanım zamanında, çünkü biliyorum ki hayvanların dili, lisanı yok ve içgüdüsel davranıyorlar. hepsi özünde masum canlar.

şöyle de bir gerçek var ki birisi bana bu hayvanlardan birisini silah olarak kullanırsa o zaman ben de bir canlı olarak hayatta kalma içgüdümü kullanacağım.

hayatı boyunca lüks mekanlardan çıkmayıp da golden besleyen, pomeranian köpeğiyle selfieler atan pembe götlüler burada kalkıp da hayvansevercilik oynamasın.

hayat gerçek bir şey ve her canlının kendisinin ya da ailesinin hayatı epey kıymetli.
  • öldürülen yavru köpek muhtemelen cins olmayan bir sokak köpeği. gezdiren gençlere klasik taşralı yaşı yalanıyla ‘’çocuklarla saldırıyorlar’’ diye saçmalamıştır. çocuklar tepki verince adam da köpeği bıçaklamıştır.
  • köpek pitbull ise bıçaklayan arkadaş doğru olanı yapmıştır, sonuçta o hayvanlar dengesiz. bu amına koduğumun hayvanlarını beslemek zaten yasak, ülkede kanun koyuculular koydukları kanunları denetlese zaten böyle bir sorun olmayacak.
  • pitbull'a bir sahibine iki.

tüm pitbull vs. hayvanları savunan , onları sahiplenenlere müstahak olan bir olay.

''egosunu genetiği ile oynanmış bir hayvandan alan insanlar sürüsü''

her savunanı yorumlarında, istisnasız küfürle öğürerek kusmuş. önce bir ağzınızdakini çıkarın küfretmeden konuşun sonra insan olup hayvana bakmayı öğrenirsiniz.