şükela:  tümü | bugün
  • hadi canım
  • oğuzhan uğur’un babala’da ki yeni programı... aşk acısı çekenlerin gelip derdini anlattığı bir format olarak karşımıza çıkmış.

ulan işten atılmama sebebiyet vermeyeceğini bilsem, yakın çevremin ve iş arkadaşlarımın görüp rezil olmayacağımı bilsem şerefsizim katılırdım. a... koyayım dedim, bunların yaşadıkları yaşanmışlık mı be!
  • ilk bolumunun yarisina kadar falan dayanabildim. cunku konuk secimlerinin belli bir suzgecten gecmesi gerekiyor. oguzhan ugur'u seviyoruz, selcan guzel hatun seviyoruz, babala kanalinin tv formatina uydurulmasi cok mantikli seviyoruz ama ergenleri elemeden programa cikarinca devamlilik saglanmiyor. oguzhan ugur'un zaten "ben bu programda hastalik sahibi olurum" demesi de bu yuzdendi. hadi oguzhan yogundur vs anlarim, ekibinde baya insan var. basvurularin cagirmaya musait olanlarini alip bi elemeden gecirmeleri lazim. yayina bodozlama olarak, konusmaktan, kendini anlatmaktan bihaber ergenler gelirse, ront'un koltuklusundan ote gecmez.

dun aksam ilk bolumu izlerken " evli olmasam suna katilmak isterdim" diye de icimden gecirmedim degil tabii. ogzancigima samsunlu kardesinden kucuk bir tavsiye, sonra bize giydirmesin mevzulardan. * *