şükela:  tümü | bugün
  • gezi olaylarında polislerin aşırı müdahelelerini izleyerek orgazım olan çomarları gösteren videodur. gece gece yorumları okuyarak kendimi sinir harbine sokmuş bulunmaktayım. inanamıyorum böyle insanlarla birlikte bu ülkede nefes aldığıma.

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=ewquwamnhym)
  • haklı bir ifade.
    sen huzur ve güvenliği sağlamaya yönelik görevini yapan devletin polisine taş atarsan alnına tazyikli suyu yersin.
    sonra da ekmek almaya gidiyordum dersin ifadende..
  • 3-5 çomarın ''gezi direnişi'' için söylediği söz.

haklı bir ifade değildir.
    hükümetler halkla inatlaşmaya gidip ülkenin yarısının söylediklerini görmezden gelirse doğal olarak buna yönelik bir tepki oluşacaktır. kitap okuyan insanların üzerine durduk yere gaz bombası atarsan her daim boyun eğmemesiyle övünen türk halkı sana karşılığını verecektir. he yaptığın şeyin sonunda suyu yersin, allah korusun ölür gidersin o ayrı mesele. kimin ne kadar yaşayacağı meçhul.

bu hayatta eylemci de olursun, poliste olursun, boş gezenin kalfası da olursun. her şey mümkün ama allah kimseyi 14 yaşında ölen bir çocuğun ölümüne sevinecek kadar orospu çocuğu, gecenin üçünde entry girmek için satın alınmış bir köpek etmesin.

çünkü hepsinin bir açıklaması var ama çocukların ölümüne sevinen ve satın alınan orospu çocuklarının hiç bir açıklaması yok.
  • ne ahlak var, ne adalet duygusu var ne de en ufak bir merhamet duygusu var. sorsalar ''biz muslumaniz'' derler, milliyetcilikten dem vururlar. akli gotunde yasayanlar elbette bu topluma en ufak bir katki saglayamazlar. ancak boyle provakatif basliklar acarlar. ama yemezler. uc kurusluk vatan sevginizden cok buyuktur bizim sevdamiz. hadi baska kapiya.

edit: aslinda cok ama cok dogru soyluyorsun. bu tipte bir insan icin harcadigim enerjiye yazik. ismail abi gibi yapip gececeksin abi.
  • eskiden bu kımıl zararlılarının yorumlarını falan okur üzülür, sinire keserdim aynen yukardaki suser gibi. sonra şunu farkettim ki bu tamamen senin kendine verdiğin bir zarar, bu yaratıklar ne yazık ki bu dünyada varlar ve tahmin ettiğimizden de fazlalar. bunlar öyle eğitimle,konuşarak ta yola gelecek tipler değiller, kafalarını sadece öyle bildikleri için taşıyorlar, içinde ne olduğunu bildiklerini zannetmiyorum. onun için insan çözebileceği, derman olabileceği şeylere odaklanmalı yoksa bu heriflere sarıp hele de bunlara bir de sosyal ortamda cevap yetiştirmeye kalkarsan hiç işin içinden çıkamaz delirirsin. en iyisi yoklarmış gibi davranmak ki mental olarak öyleler.
  • ekşi sözlük bugün de polise kinimizi kustuk viraline hoşgeldiniz sayın seyirciler
  • oo sahurcular birbirini favlamış.

"hakkımızda devlet etmiş fermanı
    ferman padişahın, dağlar bizimdir"
    den bu noktaya geldik. gerçekten göz yaşartıcı.

neyse meşazınızı aldım kardeşim, ben de warım. iyi sahurlar.
  • ülkücü videosu
  • polisin şerefine, namusuna, aracına-kalkanına taş atacaksın, sonra tutup orantısız güç diyeceksin.. sike sike esas duruşa geçirirler adamı.

edit: ne akp yancılığım kaldı ne yobazlığım. allah akıl fikir idrak etsin diyeceğim de allah dediğim için fetöcü dersiniz.

beyninizi kullanın demiyoruz
    bari hissedin.
  • siyasi tarafları bir kenara bırakıp, apolitik bir kafayla izlersek insanın bir makineye karşı dururken ne kadar çaresiz olduğunu göstermiştir.