• anadolu üniversitesi'nin (bkz: eskişehir) yunusemre kampüsü'nde bulunan, sadece öğretim elemanlarına ait olan bir restaurant. eskiden başka bir işlev gören bina, tamamen taşla kaplanarak restore edilmiş ve sond erece hoş bir ortam yaratılmıştır. mutfaktaki kameralardan gelen görüntü, yemek salonunda duvarlardan birindeki dev ekrana canlı olarak yansıtılır. zeytinyağlı tabağı, gözlemeli tantunisi ve özellikle de türk kahvesi çok iyidir.
  • turkuaz restaurant'tan görevi dervalmış, eskişehir'in en seçkin lokantalarından biridir. seçkin olmasına seçkindir ama seçkin'in yeri ayrıdır her zaman.
  • eskiden askeri mühimmat deposu olarak kullanılan bir yapıyı bugünkü haliyle harika bir restaurant haline dönüştürülmesi, insanı hayretler içerisinde bırakır. yemekleri oldukça lezzetli ve temizdir. fakat anadolu üniversitesi öğretim üyeleri dışında misafir ya da öğrenci kabul edilmemesi, içeri giremeyenler için büyük bir kayıptır ve üzücüdür. mutlaka herkesin bir kez bile olsa içeriyi görmesi ve lezzeti tatması gerektiğine inanıyorum.
  • rezervasyon için dahili numaraları 1260, 1261
  • anadolu üniversitesi yunusemre kampüsü içersinde yer alan, restorasyonu ve mimarisi ile oldukça ilgi çekici olan restoran.
  • anadolu üniversitesi yunusemre kampüsü içinde bulunan, kılık kıyafetinize göre muamele gördüğünüz bir restoran. eğer istedikleri gibi gözükmüyorsanız siparişiniz muhtemelen en son alınır.

    edit: biraz sert çıkmış olabilirim. bir iki aydır yukarıda söylediğim gibi bi durumla karşılaşmadım
hesabın var mı? giriş yap