şükela:  tümü | bugün
 • bir erkeğin başına her zaman gelen bir hadise değildir. hatta erkeklerin yüzde doksan dokuzunun hayatı boyunca karşılaşamayacağı bir durumdur. bazen bir erkek çok fazla yakışıklı veya zengin olmasa da böyle bir teklif alabiliyor. bence bu durum o erkeğin çekim gücünden kaynaklanıyor. sanırım bu da şeytan tüyü denen şey oluyor. tabi bu teklif erkeğin de aklını karıştırmıyor değil. insan "neden ben ?" şeklinde bir tepki verebiliyor. bu noktada kadınların ne kadar tuhaf mahluklar olduğu da apaçık ortaya çıkıyor. bazen sırf eli ayağı düzgün diye sıradan bir kıza teklif götürüp olumsuz cevap alırsınız bazen de taş gibi bir hatun size çıkma teklif eder.
 • başıma gelse hayallerim gerçek olur.

  zira benim hayalim bir kıza bak bir de yanındaki öküze cümlesindeki öküz olmak, ötesi yok. keh keh.
 • bir paronayak olarak kesin bu işin içinde bi ibnelik var diyerek kız ile tüm bağlantımı koparmama sebebiyet verecek teklif.
 • cok kisa bir sure once basima gelen olaydir. ' e hep biz mi kovalayip bulacagiz, ayagima gelmis, sefam olsun haci ' diyerek kabul ettim tabi. ilerleyen gunlerde gelismeleri editlerim. ya da niye editliyim lan size ne amk.*
 • her türlü kabulümdür.
 • kardeş hangi ülkeden bahsediyon ? ben çekingen halime kaç kıza yürüdüm depar atıp kaçtılar.
  tek bir açıklaması olabilir : (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
 • birkaç kere başıma geldi.

  ama hepsinde sevgilim vardı. yalnız kaldığımda kimse bakmadı. amk.
 • - merhaba,
  - eee merhaba,
  - yarım saatten beridir şu duvar dibindeki masadan sana bakıyorum ama sen o taş kafanı kaldırıp bir kere bile bana bakmadın. mekanda bulunan, şu 3 yaşındaki oğlan çocuğu dahil hepsi içime düşmüşken senin beni fark etmemiş olman sinirlerimi bozuyor. böylesi memeleri, böylesi kalçaları, böylesi sütun gibi bacakları, hepsinden ziyade böylesi muntazam güzellikteki bir yüzü başka ne zaman görebilirsin acaba? hayır, üzerimdeki eşsiz parfümün kokusu bile mekanın en ücra köşesine bile yayılmışken, o köfte gibi burnun bu kokuyu nasıl almaz? normalde senin gibi birini hayatta fark etmem ama bu kuul halin beni çıldırttı. şu an inanılmaz çekicisin biliyor musun? hadi kalk gidiyoruz! nereye diye sorma, sadece kalk ve koluma gir. seninle dur durak bilmeden sabahlara kadar deliler gibi sevişmek ist...

  + abicim... abicim.... abiğğğ.
  - heah!
  + daldın mı, uyudun mu bilmiyorum ama artık kapatıyoruz mekanı. hadi, evimize gideceğiz artık. sen de istersen evine git.
 • çıkma? teklif? sizde hala böyle mi yürüyor la bu işler cidden