377 entry daha
  • mantıklı yaaaa nolacağğdııı? güzellik belli bi yere kadar evet sonrası sadakat sevgi ve paylaşım. zekalar uyuşmalı
  • geçmişte 1 hafta sevgililik süresi sonrasında dayanamayıp ayrılarak dahil olduğum kategorize erkek. ilk günler şaşırıyordum, ulan bu kız bende ne buldu falan diye düşün o kadar taş bir hatundu. ama ayrılmak isteyen de bendim, hatta ayrılırken bayağı egosunu sarstım anlaşılan, nasıl benim gibi birinden ayrılabilirsin sen ya kendine bakmadan cümlesini kullandı. ilk günler güzel gelen o kız karşında konuşamadıkça, saçma tavırlarıyla, tamamen içi boş dedikodu muhabbetleriyle emin olun kendini çirkinleştiriyor. öyle görünmeye başladı gözüme 1 hafta sonunda. haklısınız fizik ve yüz güzelliği çekiyor belki halen ama, diğer tarafta taş olmayan ama, oturup okuduğun bir kitabı, izlediğin bir tiyatro oyununu konuşabildiğin, gösterişten uzak olan kız gözünde güzelleşiyor şirinleşiyor. sonra taş olana basıyorsun tekmeyi. 10-15 sene sonrasını düşünün güzellik çirkinlik meselesi kalmayacak geleceğe yatırım yapın.*
  • kezbanlık denilen , toplumumuzu felç etmiş , adeta bir tümör gibi saran illete dayanamamış erkektir !
  • buyrun benim. taş gibi ama içi boş ablalar zerre keyif vermiyor, zerre haz almıyorsun.. öyle dışardan göründüğü gibi değil o işler, biblo gibi alıp eve koymuyoruz biz bunları muhabbet ediyoruz. önce gönlü taş olucak bir ortama soktuğunda iki muhabbete yön vericek bir birey olarak estirecek rüzgarını, kadınlığı güzelliği taşlığı ondan sonra gelsin kardeşim yetti artık.

merak eden ergenler için de söyleyeyim bu taş ablaların çoğu da berbat sevişiyor. istatistik yapsam kendini geliştirmiş hoş sohbet ablaların çoğu aynı zamanda en iyi sevişen ablalardı, sebebi de ruha hükmedebilmektir, kendini keşfetmekten geçer..
  • (bkz: yav he he)

(bkz: #65160492)
  • taş gibi kızı kültürlü diye linç etmekten evlâdır.

(bkz: aysun kayacı)
  • zeki ve özgüven sahibi erkeğin tercihidir.
    tabi türkiye gibi seksin afrikası olan bir ülke de kültürsüz demeyi bırak, nefes aldığı takdirde terketmeyecek çok kişi var...
  • seviştikten sonra " gel la iki el batak atak" demeyen erkektir
  • yarınını düşünen adamdır, güzellik ile aşkın geçici olduğunu bilen biridir zira türk kızlarının birçoğu ile nitelikli muhabbet kurmak hayalden çok daha ötedir.
  • taş gibi kız mı yoksa kitap gibi kız mı deseler 100 erkekten 101'i taş gibi kızı seçer. ama tabiki en ideali taş tablet gibi kızdır.
1654 entry daha
hesabın var mı? giriş yap