• opera sanatçılarının nefeslerini açmak için uyguladıkları bir teknik.
  • dun bi suser denemeye gidiyorum, denedikten sonra gelip editlicem demisti. tasaklariyla birlikte buharlasip gitti sanirim, nickini hatirlamiyorum ama entry gitmis. demek ki neymis, denemeye gerek yokmus.
  • inanılmaz derecede çok acı veren eylem.yaşadım mı? hayır. fakat öğrenci evinde bir arkadaşımla 3-4 gün boyunca kalmış,sadece 1-2 saatliğine diye gittiğimiz evden 2-3 gün boyunca çıkamamıştık. 3. günün sonunda kız arkadaşlarımız eve geleceğinden ben duş alırken,üşengeç arkadaşım apış arasından gelen kokuyu bastırmak için kolonya sürdü.benimle beraber içerde oturan 5 kişinin yanına dal taşak gelip yerde kıvranmaya başladı.bir yandan da "taşaklarım taşaklarım" şeklinde bağırıyordu.denemeyin sevgili suserlar.ağlarsınız.
  • 1-2 saniyelik alplerin derinliklerinden gelen serinlik duygusunun yerini 5.-6. saniyede cehennem sıcaklarına bırakmasıyla sonuçlanır.
  • taşakların derisi daha garip bi deridir. böyle esnektir. el derisi gibi değildir, pek bi emicidir. dolayısıyla taşaklara kolonya dökmek acıtır. mallık yapmayın olm. gidin vantilator tutun.
  • tasaklarin top gibi olup icine kacmasina bile vesile olabilecek kadar buyuk bir aci. dusmana bile yapilirken iki kere dusunmek gerek.

ya da dusmanin tasaklarina boca edip, gotune de bengay surun, yansin gebersin ibne.
  • mora çalan kırmızı renkte 2 tane nur topunuz olur.
  • çükü mordor'a girmiş frodo'ya dönüştüren eylem, hakkaten de yananı görür allah.
  • bir keresinde bilinçsiz bir şekilde benim de başıma gelmişti bu olay. asla merak edip de dökmek gibi bir hataya düşmedim ama o günü dün gibi hatırlarım. deli gibi cs oynadığım zamanlar, benim masanın üzerinden de titizlikten kolonya falan hiç eksik olmaz. annem falan kolonyayı yeni doldurmuş ki kolonyanın doldurulan yerdeki tıpası açık kalmış, kolonya da mouseun yanında duruyor. ben bir hışımla oyun oynarken buna çarptım ve kolonya boxerın üzerine döküldü bir hayli.

başlarda bir şey hissetmedim ama 10 saniye içerisinde bir acı çekmeye başladım böyle bir şey olamaz. bu acının bu yanma hissinin tarifi yok, evin içerisinde taklalar atıyorum resmen. gidiyorum buzdolabını açıp içine doğru kerkiniyorum falan o derece. bir yerimi kesseler bu kadar acımazdı çok ciddiyim, gözümden dakikalarca yaş geldi. utanmasam çıkıp sokakta eylem yapıyormuşçasına çıplak koşacaktım. gerçi benzerini evin içerisinde yaptım. iyi ki saat geçti de bizimkiler falan görmedi, akıl hastanesine falan yatırırlardı bilerek sürdüğümü zannedip. tabi yaş da küçük olduğundan dolayı bir yerim işlevini yitirecek diye az da korkmamıştım. azıcık aklı olanın yapacağı bir iş değildir bu, çok merak eden aynı bölgeye birazcık deodorant falan sıksın da ebesininkini tersten görsün.
hesabın var mı? giriş yap