• bir adet bildiğimiz müzik kasedi üzerine tek yönlü olarak 4 kanal (2 kanal a, 2 kanal b) kayıt yapabilen ilginç bir aletleri vardı bu amcaların.
  • aşka yürek gerek'i dilek budak'la, mustafa sandal'dan daha iyi okuyan insan, günde üç öğün dinliyorum yine sıkılmıyorum o derece falan oldum yani.
  • sesle ilgili olan elektronik her cihazı üreten japon firması
  • japon menşeli, kaliforniya merkezli ses kartı, mikrofon, kulaklık vb. kayıt ekipmanları üreten güzide bir firmadır. elimdeki focusrite scarlett 2i4 gen 2’nin yerine ne koyayım diye bakınırken denk geldiğim series 208i modelini kağıt üstünde pek beğendim. gönlümden bir adet universal audio apollo x4 geçse de şimdilik bu klasmandan devam edeceğim mecbur, çünkü ehonomi çoğ harika. bari uğraştığıma, değiştirdiğime değsin istiyorum.

çoğunlukla progressive metal/ djent sularında yüzdüğüm parçalarımı ev ortamında kaydediyorum, kendi halimde eğlenip takılıyorum. ağırlıklı olarak da neural dsp yazılımları kullanıyorum ve daha kaliteli bir preamp hissi adına böyle bir arayış içindeyim. series 208i için “öneririm”, “gerek yok” ya da “uzak dur” diyebilecek suser dadaşlara selam ederim.
  • asmr ile uğraşan arkadaşların genellikle stereo mikrofonlarını kullandıkları marka.
  • abuzer kadayif ve ozellikle neredesin firuze filmlerinden sonra bu tur muziklere sesinin yatkin oldugunu anlayan ata demirer formatli komsum. bulundugumuz yerin nese kaynagi. sarkilarini hemen hemen her gun dinledigim bu dost canlisi caliskan uzayli bu sesle kesinlikle issiz kalmaz gibi geliyor. albumunu ve klibini en yakin surede bekliyoruz. uzun havani yerim senin:)
  • zoom'un en büyük rakibi.
  • japon teac firmasının abd'de kurduğu profesyonel, üst segment audio ürünleri markası. merkezi ve üretim tesisleri california'nın montebello kentindedir. isminin açılımı; t (teac) a (audio) s (systems) c (corporation) am (america) şeklindedir.

abd pazarını hedefleyerek 1971 yılında kurulan firma, 70'li ve 80'li yıllarda tüm dünyada profesyonel müzik stüdyolarınca tercih edilen en iyi kayıt cihazlarını üreten firmaların başında yer aldı. 90'lı yıllarda evde kendi kayıtlarını yapmak isteyenlere de yöneldi ve 2000'lerle birlikte bu konumunu iyice perçinleyerek ürün skalasını profesyonel stüdyolardan ev kullanıcısına kadar genişletti. portastudio'ları ile üst düzey kayıt kalitesini herkesin evine, odasına taşıdı. podcast için çıkardığı muazzam tascam mixcast 4 ile de rode'un rodecaster pro'suna nal toplattı.

mikrofonları bana göre bir marantz veya rode performansı veremese de, ya da kulaklıkları bir bose veya sennheiser ayarında değilse de; kayıt cihazları konusunda fazlasıyla üst segment bir markadır. ucuz değildir ama fiyat-performans oranı çok başarılıdır. verdiğin paranın karşılığını alırsın.
  • ilk single'i a$ka yürek gerekle buyuk bir kitleyi pe$inden sürükleyen onumuzdeki kisa bir sure zarfi icersinde muzik piyasasindaki yerini alicak insan..
  • hastası olduğum eski iş arkadaşım.. mübarek insan. insanları güldürme konusunda çok başarılı bir genç
hesabın var mı? giriş yap