şükela:  tümü | bugün
  • özellikle akıllı telefonların akşama kadar dayanmayan şarjlarına kısmen de olsa çare olan, önceden kendisi doldurulup daha sonra telefon, mp3 çalar, tablet bilgisayar gibi cihazlarınızı şarj etmeye yarayan alet.

henüz pek yaygın değil. internette bulunabiliyor ama tam bir sektör haline gelmediğinden fiyatları çok orantısız. yakın gelecekte giderek yaygınlaşacağını ve fiyatlarının düşeceğini tahmin ediyorum.
  • çin den / hongkong tan ücretsiz kargo ile 8-9 dolara alınabilen aletler.
  • genelde taşınmaz.

ben de var bunlardan, hem de her çeşidinden. (hepsi dx urunu) hatta en son aldigim direkt usb çikişa sahipti. yani tüm usb şarjli telefonlari kendi kablosunu kullanarak sarj edebiliyodun.

yilda 1-2 kez falan taşiyorum. safariye falan cikmadiktan sonra her yer priz zaten lan. hayir bi de hevesli adamim normalde. taşirim ben bunu gazim yuksektir. ama olmuyor abi. anca ilk geldiginde bi heves.

eve alinan koşu bandi gibi bi şey bence.
  • telefonların bir yüzeyine güneş enerjisi paneli koymadıkları sürece vazgeçilmezimiz olandır. sanki size 1 gün kazandırıyor hissi veriyor. akıllı telefonların 1 gün giden şarj aptallığına ancak bu çözüm olabilmekte.

geleceğe bir gönderi yapmak istiyorsak eğer; bundan yaklaşık 3-4 sene sonra belki de akıllı telefonların şarj sorunu çözülmesiyle birlikte artık kullanılmayacak ürünler olacaktır.
  • cep telefonumu alırken yanında 25 tl vererek indirimli aldığım, zorda kalınca müthiş işe yarayan cihaz.
  • akıllara semaver tarzı, ateş yakılarak telefon şarj eden şu aleti getirmiştir.
  • akıllı telefonların en büyük sorunu olan şarj bitmesi problemine karşı şimdi yeni bir çözüm, okulda, plajda, dağda, bayırda hatta uzayda, telefonunuzu tek kablo sorunsuz şekilde şarj edebiliyorsunuz, şu ürün ise şu anda fiyat performans açısından en iyisi ve 15 günde ücretsiz kargoyla geliyor

xıaomı genuine 10400mah usb mobile power source
  • son aylarda giderek büyüyen, bir pazar haline gelen sektör.

artık fenerlisi, çakmaklısı, aynı anda iki aleti şarj edebilenlerini bile görmek mümkün.
  • 2600mah'lık bi tanesine sahip olduğum alet. yazın şort, kışın kaban içinde rahatça bulundurulabiliyor. fazla ağır değil. şarj bitince cebinizde telefonu falan şarj eidp devam ediyorsunuz. kullanışlı.

çanta kullanıyorsanız (özellikle kadınlar) 7-10k mah'lık bi tane alın, atın çantanıza. bu boyuttkiler cepte çok kaba kalıyor. çantada iyi.

herkese hayırlı şarjlar.
  • şayet orijinal xiaomi'nin bulabiliyorsunuz kaçırmayın. tabii ki 25 dolar fiyat etiketini geçmeme koşuluyla. onun dışında çin'e fazla bulaşılmaması gereken alet.