şükela:  tümü | bugün
  • gulben ergen ile hulya avsarin kendisi icin kapistigi turk muzigi orkestra sefi.
  • bir zamanlar kanun çalarak para kazanan fakat şimdilerde müzik yönetmenliği mertebesine kadar yükselmiş müzisyen...
  • ayrica suryanidir kendisi
  • ''taskin sabah belly dance volume 1-2-3'' seklinde albumleri olan kanuncu.
  • ebru gundes'in ahdim olsun albumunde orhan gencebay bestesi benim dunyam'a yaptigi duzenlemelerine saygi duyulan adam.
  • müzisyen olmasa ressam olabilecek kadar cizimi iyi birisidir.

aile pansiyonu filminde adile na$it, münir özkul, cenk koray, ay$en guruda, erol günaydın gibi isimlerle ba$rol oynamı$tır. hülya av$ar-gülben ergen rekabetinde gülben ergen'in rakibesine attigi en büyük kazıktır.. cok cok iyi bir muzisyendir.. nefis kanun calar..

ahah $imdi ta$kın abi tamam bak istedigin gibi bi entry yazdım gibisinden ortalıgı bulandırıcı bi$i yazabilirdim ama gerek yok. görü$ürüz abi.
  • öyle böyle değil tastamam dört film çevirmiş müzisyen şahsiyet.

bir kaç güzel gün için : cüneyt arkın ve irfan tözüm yönetiminde yine cücü abisinle beraber ilk filmi. sene 1984

satmışım anasını : kıskanıyorum valla, adile naşit'le oynamış. nilgün saraylı da esas kız. sene 1985. bir de satmışım anasını diye şarkı vardı galiba, emin değilim hımpf.

sevdikten sonra : yılmaz köksal abimizin sıkı senaryosu eşliğinde tugay toksöz , yılmaz köksal ile geçmiş kamera karşısına. sene 1987

aile pansiyonu: iki farklı kişiye kiralanan pansiyon odasının bir kiracısı. yatakta sütyen buluyordu falan. sene 1987. hem bu sefer adile naşit'ten başka, münir özkul, cenk koray , ayşen gruda da var kadroda.

yok yani rol da yapamıyor ki ne diye onu oynatmışlar çözemedim .
    edüt büdüt: sütyenini bulduğu kişi filiz taçbaş'mış, uyarı geldi.
  • oynadıgı film/film ba$ına aldıgı para maliyetlerine girildigi zaman türk sinemasının en cok kazanan aktörlerinden olmu$tur!

nası abi bu iyi durdu mu?
  • yakın dostlarının ve tanıdıklarının da anlatımı ile kelle hariç 25, masaya çıkartıp baş baş diye vuran efsane müzik adamıymış kendisi.

alt yapı çok kastırıyor bu aralar yaptığı işlerde, çokça güm pat çat yapacağına biraz daha fahir atakoğlu'nun sezen aksu albüm kayıtlarını ve konserlerini dinlese imana gelecektir kendisi.