şükela:  tümü | bugün
  • merak uyandıran başlık.
    bakalım bakalım...
  • anlaşıldığı kadarıyla uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkmış ve izlemeye değer videolara sahip bir kanal. madem sözlükten biri, desteğimi de veriyorum.
  • farklı konuda birçok videoyu barındıran bir kanal.
    destek olmak gerek diye düşünüyorum. abone oldum.
  • çok ilginç bilgiler edinebileceğiniz bir kanal. ben en çok hayalet şehirlerle ilgili videosunu beğendim.

hayaletşehirler
  • şimdi inceledim ve özellikle de göbekli tepe videosunu beğendiğim başarılı kanal. umarım benzer videoları gelir.
  • emek verilerek hazırlanmış, oldukça kaliteli içeriklere sahip, daha iyi yerlere gelmeyi kesinlikle hak eden bir kanal. en önemlisi, türk youtube kanallarında maalesef mumla aradığımız bir şey var bu kanalda: "özgün bilgi içermek."

"ilginç bilgiler" formatında birçok youtube kanalı var; fakat hepsi, benzer konuları, neredeyse "kopyala yapıştır" derecesinde aynı bilgilerle anlatıyorlar. bu kanalı, aynı tornadan çıkmış gibi duran türk youtube kanallarının sunduklarından farklı şeyler duymak isteyenlere tavsiye ederim.
    özellikle, "küresel ısınma" hakkındaki video izlemeye değer.
  • ben bu tarz videolara ön yargı ile bakan birisi olarak, baktım ki bir video ile yetinmiyorum diğer videoları da izliyorum.

bize büyü yapmış kanal. *
  • şöyle bir baktım güzel bir kanal, emeklerine karşılık abone olarak destek oluyorum.

tanım: bilgilendirici bir youtube kanalı
  • gerçekten bravo dediğim ve iyi ki takibe aldım yahu diye mıdırdandığım youtube kanalı. arkadaşın başarılarının devamını diler yeni videolarını beklerim.
  • https://youtu.be/dz2sjtjwnkq

şu videoya merak edip baktım. psikolojiye karşı ilgiliyim ve bilmediğim şeyler gördüğüm için abone oldum.

sabahları uyanınca eskiden haberleri açardım artık atilla yeşilada videoları ile güne başlayıp başka videolarla devam ediyorum. sabah uyanma videolarım arasına koyabilecegim kadar özgün ve ilginç buldum. sözlük yazarı imiş entryleri de kurcalarım.

tv öldü yaşasın youtube.