• ataşehir küçükbakkalköy civarlarına açılmış yeni ve döneri berbat olan bir dönerci.

sanki uzun yıllardır bu işin içindelermiş gibi sağa sola asırlık döner fotoğrafları falan koymuşlar ama haliyle komik olmuş bu gereksiz çabaları.

tavsiyem gitmemeniz yönünde. döner+ayran+tatlı+su ile 30 tl civarında kalktım, ama kalkar kalkmaz sırf damağıma yapışan yağı çıkarmak adına bir galon daha su içtim.

olmaz olsun.*
  • meşe odunu ateşinde yaptıkları dönerini etten anlayanların ve istanbul'da gerçek döner yemek isteyenlerin mutlaka tatması gerekir.
    lavaşlarını kendileri yapıp sıcak servis ederler, ayranlarını da manda sütünden yaparlar, fırın sütlaçlarında ise çubuk vanilya kullanacak kadar bu işle kafayı kırmışlardır.
    "istanbullu damak tadı"na hitap eden, yavan lezzetlerin peşinde koşanlar gitmeseler daha iyi olur bence.
  • sizden sonra gelen musteriye sizden once siparsilerini getiren ve bunu telafi icin herhangi bir sey yapmayan mekan. sinirlerinizi bozmaya degmez.
  • anadolu yakasında, lezzetli döner yapan, bir elin parmaklarından, yüzük parmağı. orta parmağı hala arıyorum ama yok gibi...

ek olarak: her gittiğimizde, fiyatları 1 tele 1 tele artırıyolar. en son 17 tele gibi birşey olmuş. gözümüze fazla çarpmaya başladı artık. yuh!
  • istanbul'un, bayramoğlu döner ile birlikte en iyi dönercilerinden bir tanesidir.
    havuç dilim baklavası ve sütlacı da ayrıca başarılı.

kendine has aromasıyla, ayranları ise istanbul'da tektir.
  • en iyi mi bilemem ama çok iyi dönerci. dönerden de iyi ayranları var. narlı salataları da enfes. denk gelirseniz baklava da harika.
  • oldukça beğendiğim dönerci. hatta bayramoğlu 'ndan daha çok beğendim diyebilirim.
    döner: enfes.
    salata: yemedim
    lavaş: iyi
    patates: vasat
    ayran: güzel
  • patateslerini burger-house daki gibi yapsalar kusursuz olacak ama mevcut haliyle bile 100 üzerinden 99 alabiliyor.

bu arada ayranları konusunda; özer hisar ayranı tadını yakalayabilen ilk ayran olması sebebiyle altın madalyaya layık gördük.
  • son iki ay içerisinde 4-5 defa gittim ve her seferinde memnun ayrıldım. lezzetli döner iyinin üstünde bir lavaşla birleşince gerçekten çok lezzetli oluyor ve her seferinde bu tadı almak mümkün. diğer entrylerde belirtildiği üzere servis biraz sıkıntılı gibi ama fazla birşey beklememek lazım. alt tarafı döner-ayran-tatlı yiyip kalkıyorsunuz. yarım saatlik işiniz var içeride.

fiyatlar biraz yüksek gelebilir ama salata ve patatese ek ücret koymamaları takdirlik. patates iyi fakat salatayı beğenemedim yani nar ekşisi balsamik sirke kıvamında soslayıp narla süslemek salatayı iyi yapmıyor ancak farklı kılıyor. ayranı ben beğenmedim, zaten iyi bir ayrancıda değilimdir ama herkesin çok beğendiği apaçık ortada.

tek eksisi şu gaziantep'ten getirdikleri havuç dilim baklavaya bir denk gelemedik. her seferinde bitmiş oluyor. günlük bir tepsi getiriyorlarmış o da doğal olarak akşama kalmıyormuş. sütlaçla idare ediyoruz fakat o da özel ve güzel bir lezzet. buz gibi değil, olması gerektiği gibi hafif soğuklukta getiriyorlar.

uzun lafın kısası istanbul içinde özel olarak gidilmeyi hakeden biryer. dönerin hakkını veriyorlar.
hesabın var mı? giriş yap