şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: rate my rezalet) 3.5
  • tarihi belirtilmemis rezalet cesidi.
  • esas rezalet 5 yıldızlı otele gidilmesidir
  • 10 üzerinden 2 lik bir rezalet.

hakkını aramayan adam rezalet başlığı açıyor ya asıl rezalet bu aslında. olay yerinde sesini çıkarmayıp peki abi deyip tatil bittikten sonra başlık açmak nedir ya?

yapacağın şey çok basitti aslında, gidecektin hamama yıkanacaktın bir güzel ücret istemeleri halinde hamam kullanım ücreti açıklamasıyla bir fatura verirlerse ödeme yapabileceği söyleyeceksin. faturasız ödeme yapmayacağını ısrar ederlerse polise ve maliyeye şikayet edeceğini bildireceksin olur biter. zaten bu adam keriz çıkmadı diye büyük ihtimal vaz geçecekler he oldu vazgeçmediler mi faturanı da ekleyip tatilbudurdan dilekçe ile geri ödenmesini talep edeceksin en son ihtimal tüketici mahkemesine gidip paşa paşa paranı geri alacaksın.
  • (bkz: )65508620
  • "bu tarz rezaletlerde sesini duyurmak istedigin platformlar bile küçük şakalar yapabilir."
    robert bosch
    http://hizliresim.com/wg8bgq
  • (bkz: rezalet başlığı açıp entry'yi silmek)

yapmayın şöyle, yorumları okuyarak içeriği tahmin etmeye çalışıyoruz, ağız tadıyla bi rezalet okuyamıyoruz rica ederim.
  • bir tane daha eklenmiştir
    haber
  • yaniltici tv reklamlari veren tatil sitesinin rezaletleridir. bu arada neden tatilbudur.com diye baslik yok bilemedim. arayip bulamadim cunku. gozumden kactiysa affila.

%50 indirim dedigi 3-5 tane sikimsonik otelden ibaret. benim istedigim otelde bu indirimi verebiliyor musun? “hayir”

e peki neden sanki %50 indirimi her seyde yapiyormus havasi veriyorsun?

simdi gonul rahatligi ile derdimi s.kebilirsiniz genşler.