şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle başlattığım kampanyadır.

öğretmenler olarak yaz tatilinde çok sıkıntı çekiyoruz. ek ders ücretlerini sabitleyip 12 aya yaysınlar ve bu saçma durumdan kurtulalım. ek dersle 6.000 tl yi bulan maaşımız yaz tatilinde 3500’e düşüyor. tam paraya ihtiyacımız olduğu dönemde olacak iş değil. 2 ay tatilin 2-3 haftasını yurt dışında geçiriyoruz, 1 hafta da bodrum, fethiye desen geriye kalıyor 1 ay.. biz ne yapıcaz bu 1 ayda parasız pulsuz?

şimdiden not: trol değilim, gayet ciddiyim. kuduran kudurabilir kıskançlıktan serbest.
  • az sonra, şu an işi gücü olmayan bir dünya ögretmen sazan gibi düşecek.
  • sonuna kadar katıldığım istek. hatta öğretmenler,öğrencilerin karne aldıkları gün tatile çıkmalı ve yine öğrencilerle aynı gün okula başlamalıdır. böylece ekşicilerin öğretmenler 3 ay tatil yapıyor düşünceside gerçek hayatta uygulamaya konulmuş olur.
    not:bir işsiz sazan öğretmen.
  • desteklediğim kampanya. öğretmen parası ile kafayı bozan avareller - ki fena bir kalabalık değiller - desteklerse bu iş olur.
  • (bkz: trol olduğunun farkında olmamak)
    (bkz: don't feed the troll)

parmaklar klavyedeyken ne yazsam ne yazsam diye düşünen ve muhtemelen mesleği öğretmenlik bile olmayan güzide(!) yazarımızın serzenişi.

edit: kenara çekip hakaret eden öğretmenleri en son ilkokulda görmüştük. iyi oldu....
    (bkz: özelden hakaret yemek)
  • tatilde de ek dersini alan bir öğretmen olarak desteklediğim kampanyadır.
  • aynen sonuna kadar katılıyorum. bu yıl sadece 3 ülke gezebildim. oysa ki rekorum 5, bir türlü kendi rekorumu kıramıyorum :( bir de yaz tatilini 2 ay yapmaktansa her mevsim sonu 2 hafta tatil verilse gezdiğimiz ülkeleri farklı mevsimlerde de görsek ne güzel olur <3
  • maaşa dokunmadan ek ders ücreti ile geçinen bir hocanız olarak kesinlikle katıldığım kampanya.