• bir demet tiyatrodan sonra tekrarlarına bile deli gibi güldüğüm tek dizi. ihsan'la menekşe'nin atışmaları ders olarak okutulsun isterim.
  • sakin yorgo ile saldırgan ihsan yıldırım arasındaki uyumuyla izlenilebilir bir diziydi be.

-yorgo senin için menüye özel olarak bir yemek koyduracağım.
    +neymiş?
    -göbek salata.

*

-temizlemeye verdiğim mavi takım üzerime çok oturuyordu.
    +senin üzerine sirk çadırı da oturuyor.
  • gamze özçelik'in yunan babası neco ve emre altuğ'un türk babası haluk bilginer'in oyunu olarak oynadıkları ve bir zamanlar star televizyonunda gösterilen jeffersonlar adlı diziden uyarlanan sitcom.
  • ihsan - senin kayınpederin olacak piskopoz kılıklı zerzevat, mamayı tasta unutmuş!
    başar - baba, annemi arayalım çok iyi ederiz...
    ihsan - sen dalga mı geçiyorsun ya! önümüzdeki 50 yıl her gün 'ben sana söylemiştim, ben sana söylemiştim' dediğini dinlemek için mi, katiyen olmaz. kafamı klozete sokar, sifonu yorgoya çektiririm daha iyi!

süperdir...
  • yeniden izleyebilmek için çok şey verilebilecek ender dizilerdendir.

(bkz: irfan bey)
  • showtvnet.com un yenilenmesinden sonra ortadan kaybolup bizleri korkutsa da http://www.showtvnet.com/dizi/tatlihayat adresinden tekrar ulaşılabilir hale gelmiş irfan, ihsan gibi efsane karakterleri barındıran efsane dizi.
  • ihsan yıldırım her zamanki gibi çok sinirlidir..eve gelir yanar dönerli ceketi çıkartıp yere fırlatır çiğner ,üstünde zıplar... durumu ağzı açık izleyen menekşe den önce sevinç hanım sorar..
    -hayırdır ihsan?
    ihsan yıldırım daha da sinirlenmiştir artık, avazı çıktığı kadar bağırır.
    -daha kapıdan giriyorum ilk kelimen "hayır" be kadın, bir kere de olumlu bir şey söyle !!!
  • şu sıralar kanal 1 tarafından 20:30da yayınlanmaktadır
  • ihsan beyin sinirli bir anında başar - pelin aşkını "türk yunan ortak yapımı" olarak tanımlamasını hatırladıkça tekrar tekrar gülme krizine girdiğim güzel dizi.

peşinen edit : sanki sadece aşk için değil de olası bir torun için etmişti bu lafı ihsan yıldırım, ama geçmiş zaman - emin olamadım...
  • ihsan, irfan ve menekşe üçlüsünün fırtınalar estirdiği, gelmiş geçmiş en iyi türk dizilerinden olan şahane yapım.
hesabın var mı? giriş yap