şükela:  tümü | bugün
 • star tv'de yeni başlayacağı ilan edilen yerli dizi.. başrollerinde ebru akel ve davut güloğlu oyanayacakmış.
  fakat konu aynen goldie hawn ve kurt russell'ın oynadığı overboard filminden alınmış..
 • murat başoğlu da oynuyor bu dizide. o değil de, tuğçe şah tipini canlandırmayı kabul etmesi ve o kendine çok yakışan "salınan prenses" havasından bilinçle vazgeçebilmesiyle ebru akel'in gerçekten oyunculukta gönlü olduğunu anlamamı sağlamıştır. bu dizi benim bünyemde başka bir etki yaratmaz anlayacağınız.

  yolu açık olsun, bereketli olsun..
 • ikinci bölümün durumu, ilk bölümün tam bir katı oranında gerilemiştir rating listesinde. günü, ab'de 16. olarak kapatan dizinin bohçasını ufak ufak toplamaya başladığını düşünüyorum.
 • fragmanıyla "ben tutmayacam." diye bağıran bir başka dizi. oğlum hala öğrenemediniz mi bu diziler yazın yayınlanır, tutarsa tutar, en fazla kış sezonunun sonuna kadar oynar. kışın yayına giren romantik komedi tutmaz. başroller arasında olmayan uyuma değinmiyorum bile dikkat ettiysen.
 • başrollerinde leyla lydia tuğutlu ve serkan çayoğlunun rol alacağı dizi.
  çok yakında başlayacakmış ama ne kadar yakın bilemem.
  biraz önce kanal d'de tanıtımı geçti de o yüzden bilgi vereyim dedim yoksa ne işim olur böyle dizilerle.
 • yine isim özürlü yeni bir dizi daha. tamam uyarlama olabilir ama bir dizinin kalbi karakterlerin isimleridir aynı zamanda. ya basittir yada iddialıdır. tankut nedir pelin nedir?
 • az önce beyaz show'da tanıtımı yapılan kanal d dizisi.
  tıp fakültesini tipsizlik ve bundan kaynaklanan karşılıksız aşk nedeniyle bırakıp aşçı olan bir gencin hikayesi işleniyormuş dizide.
  (bkz: zaaa xd xd)
 • ekranları resmen esir alan milyonlarca ergen dizisinden biri daha. leyla lydia enerjik, rahat, daha cıvıl cıvıl bir tip (sinema filminde engin günaydın'la oynadığı sahnede de "öpüşelim miii" derken de öyle bi rahatlığı, enerjik cıvıl hali vardı) ama partnerini oynayan arkadaş bir donuk, soğuk... sesi bile böyle bi mat, kuru kuru, donuk...soğuk abi bee. oyunculuğu da ayrıca donuk. çekim provasında heyecan yapıyor gibi. hele öyle uğruna peşine düşülecek çirkin ördek yavrusundan erosluğa çıkan bir jön ya da karizma hali de hiç yok, kusura bakmasın (kendisine hiçbir önyargım yok zira tanımıyorum bile, onu fark ettim şu an) bu esas kız bu esas oğlanın niye deliler gibi peşine düşsün ki? bi tane de mavi gözlü bir arkadaş var, damatmış galiba, o olsa esas oğlan hadi daha inandırıcılığı olurdu belki ama bu risk sebebiyle belki de onun karakterini hepten hödük göstermeye bayağı uğraşmışlar korkarım* (onu da tanımıyorum gerçi, bu gençler kim abi ya!?)
  ama, muhtemelen ergen fanlar delice sevecek ve izleyeceklerdir. esas oğlanı da über yakışıklı, aman yeni jönlerden ultra karizma bla bla diye gazladıkça gazlayacaklardır gençlere ama bu hiç jön enerjisi ya da havası ve özel bir karizması olmadığı gerçeğini değiştirmeyecek üzgünüm.
  kordon boyu izmirim bunu beğenmedi. ergen fanlar muhtemelen bayılacaklar.