şükela:  tümü | bugün
  • bir grup dudak ve rujlarının oynadığı dizi. dudaklara ve rujlara bakmaktan dizi izleyemedim, olm allah aşkına 39 kilo boya sürmeyin şu tiplere.
  • orjinali izlemesem hee tamam derdim de o iş öyle degil be hacılar.
    sarışın ablamız hanna orijinal dizide cok kadınsı akilli ve olgun.oldukca populer ve seksi.buradaki hande ise baya bildigin lise talebesi.olmamıs bu kizimiz oynayamiyor.cocuk gibu konusmasi hareketleri cok itici oysa acelyadan sonra okulun en populer kizi olmasi lazimdi.yanlis bir secim diyorum.
    ikinci facia ebru olmus.aslinda oldukca guzel bir kizimiz kendisi ama orijinal diziyle alakasiz olmus.emily neredeyse basrolde orijinalde.buradaki gibi aglak zayif bir kiz degil.dizinin en seksi ve en güzel kizi olaylar onun etrafinda sekilleniyor.ve cogunuzun yazdigi gibi lezbiyen bir ablamiz.zaten olaylarin merkezinde olmasi da bu yuzden emilyden cok fazla konu cikiyor.
    bu onemli iki karekteri duzeltirseniz dizi yurur gider.
  • ------ az bişi spoiler ------
    isteye pll'den özet geçebilirim on pll olarak baktığımızda dizi on numara yerli versiyonu nasıl olur bilemem az biraz göz gezdirince güzel kız sorunu yok gibi ama herkesin malumu amerikan vari ebeveynler aşırı salak polis hiçbir yerde bir bok ipucu bulunamaması diziyi biraz sıkıcı hale getirse de başladık bir kere diye bitirmek istiyor insan ben türkiye açısından 2 sezon anca çekilir diyorum bakalım göreceğiz 2 sene yaşarsak.
    ------ az bişi spoiler ------
  • caleb rolündeki elemanı begendim, spencer rolündeki kız da en azından tarz ve tip olarak uymuş ama o hanna diye o eblek kızı emily diye de o mali kim secmiş ya hay sizin cast anlayışınıza tüküreyim.
  • müziğine kadar çakmadır. nerede the pierces nerede bunlar. ha "parasını verdik cover yaptık" diyebilirsiniz tabii ama parayla çakınca da çakma oluyorsun be.
  • ne kadar çakma dense de, isim yapmış diziden uyarlanan senaryo sayesinde ilkokul çocuğuna anlatır gibi senaryo yazılan yaz dizileri sayesinde yükselecek olan dizidir. iyi stratejinin ürünü.

kalite hakkında yorum yok. uyanlandığı ya da uyarlanan diziyi izlemedim genel bir hipotez.
  • bu erotik bir film değil miydi yav
  • pretty little liars'in türkleştirilmeye çalışıp başarılamamış halidir. hayır bırakın orjinali kalsın o dizi hiç türk kültürüne uyucakmı.--- spoiler ---

en merak ettiğim emily'nin lezbiyen oluşu değiştirilecekmi?
    --- spoiler ---
  • gözlük takınca beyazlayan, eline gitar alınca eski rengine dönen saçlara sahip bir karakteri olan dizi.
  • ulan bir boku da beğenin diyesim geldi şimdi yorumları okuyunca.