şükela:  tümü | bugün
  • benim bu. kendimi bildim bileli sevmem tatlı. çocukken dondurma diye tutturmadım, çikolatayla kandırılamadım, bir kere bile bal yemedim, şekerli çay da içmedim.

bu o kadar anormal mi?

işyerinde birinin doğumgünü olur pasta kesilir, biri istifa eder pasta kesilir, benim doğumgünüm olur pasta kesilir. hiçbirinde pasta yemem. her seferinde aa neden yenmiyosun ki zaten zayıfsın seeen? sorusuyla karşılaşırım.

biyere gideriz çay isterim şekerleri geri veririm, oo diyetteyiz galibayı yapıştırır biri.

pms zamanı kendimi iskenderciye atarım şaşırırlar yine.

tatlı sevmeme hakkımı kullanmak istiyorum artık lütfen!
  • biraz saygı gösterilmesi gereken insanlar, çok normaller bence, onlar olmasaydı pastanın 4. dilimini; baklavadan kalan yarım kiloyu yiyebilir miydik?
    haklarını bana devrettikleri sürece cağnııım arkadalarım benim bu tatlı sevmeyen insanlar...
  • enteresan bir damak tercihi olan insandır. "nasil olur yahu"
    diye şaşırtır ben gibi glikoz bağımlısı bünyeleri.
  • zayıf olan insandır..şeker masrafı yoktur..zayıftır..pasta yemez..zayıftır..çikolatayı hiç sevmez..zayıftır..dondurma diye tutturmaz..zayıftır..rahatbırakılasıinsandıroellemeyin
  • şu dünyadaki yiyecekler arasında birtek tatlının kilo aldırmadığının farkında olan kızdır. sadece et ve karbonhidratla beslenip yine de zayıf olabilir tabi o ayrı.
  • tatlı yemem ama etoburum buna rağmen hala zayıfım diyen kızdır
    misal ben hergün yarım kg tatlı yemeden günü kapamam ama 34 bedenim..tatlı sevmeyen insan mı olur yahuu..ayıp ayıp
    tatlıyiyerektezayıfolunabiliyodertetmeyin
  • doğumgünlerinde kendisine pasta yerine pizza alınması halinde sevinçten götü tavana vuracak insandır. gülücükler saçmaktan ve ağzı çoktan sulanmış olduğundan mumları bile üfleyemez o derece. evet doğru tahmin ettiniz kendimden biliyorum.
  • ekmek bulamıyorsa meyve yiyordur.