şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her dönemin muhalifiyim der ancak özünde inançlı ve sağ tandanslı hükumetlere muhaliftir. demokrat olduğunu söyler, demokratik seçimlerle iş başına gelmiş hükumetleri diktatörlükle suçlar.

  faşizmden, korku imparatorluğundan, polis devletinden dem vurup sabah akşam dünyanın en büyük diktatörüne söver de ne hikmettir başına hiçbir şey gelmez.
 • did you mean ?

  (bkz: tatlı su solcusu)
 • tatlı su solcusu gibi değildir aslında öyledir ama bu başlık farklıdır. çünkü bu muhalif kendini solcu sanar

  bunun gibi, okuyunca arttık sinirden ellerim titriyor karnım ağırlıyor amk

  (#80141109) yav bi susun yaaa, bi susun amk ne tatlı su muhalifi tiplersiniz yaaaa! ulan bu herifler yıllar yıllı 45 yılındaki chp’nin yediği bokları anlattı , 1974 de kıbrıs harekatından sonra ; “bize ekmeği yağı karne ile aldırdılar karne ileeeeeeeeee bunlara ülke mi emanet edilir soruyorum sizeeeee”
  dediğinde biz insanlara ama bakın ambargo vardı çomar emmi, öyle demeyin ecevit dik durdu diye böyle oldu hüloğğğ teyze derken, çıkıp her mitingde ecevit’e atıp tutan adam bu gün ecevit’çi olmuş, bizim tatlı su muhalifi de,

  “ıma bari bunu eleştirmeyin yıhaaaaa.” moduna geçmiş anında...
  bi susun ya, yemin ediyorum bi susun amk ne çabuk unutuyorsunuz anlamadım ki? bitmedi şu birlik beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan zamanlar ile konu vatan ise gerisi teferruattır hikayeleriniz...