• şubelerinde dağıtılan broşür'den kesitler:*

çiğ köfte susuz yoğrulur!*
    sadece yazın el terlemesin diye buzla yoğrulur. ama sizin bugüne kadar dışarılarda* yani tabiri caizse merdiven altında yapılan, yediğiniz çiğ köftelerin neredeyse tamamının %50'si* su ile yapılıyor. buda maliyeti düşürmek için yapılan bir operasyondur*. düşünebiliyormusunuz* patates kullananlar bile var!* bana göre bahsettiğimiz bu çiğ köfteler 7.7 deprem görmüş çiğ köftelerdir*. ben bunlara haşlanmış bulgur pilavı diyorum. bir çok yerde bunlara kısırın teyze çocuğu bile derler*, çiğ köfte değil!!!*

benim bildiğim çiğ köfte damağa yapışmaz`!mesela ben bir gün boğuluyordum yutkunamadım bile!`*

...

ben ibrahim tatlıses olarak onaylıyorum.
    kendim yemediğim hiçbir şeyi sizlere de yedirtmem.*

özet: çiğ köftesi güzel ama broşürü daha komik.
  • şube sayısı artmaya devam ediyor. anlaşılan ibo'nun beyninin çiğköfte lobu, suikast girişiminden zarar almadan kurtulmuş.
  • "acının sadece çiğ köftede kalacağı yeni bir yıl dileriz" şeklindeki sloganıyla yaratıcılığını zorlamış çiğ köfte markası.
  • broşüründe çiğköfte dersi veren, "çiğ köfte susuz yoğrulur" diyerek çiğ köftenin erbabı olduğunu belirten ibo'nun yeni hobisi. e ibo, çiğ köfte etsiz de olmaz. onu nabacaz?
  • kesinlikle rakiplerinden daha lezzetli,fabrika üretimi olarak yediğim en güzel çiğköfte diyebilirim,tadını merak edenler için şöyle söyleyeyim, evde yapılan gerçek çiğköfteye benziyor.
  • para olsa tunalı'da açacağım hemen bi tane. girişimci arkadaşlara selam ederim. para bunda!
  • diğer tüm markalara göre on numara olan çiğ köfte. yalnız tabakları streç filme sarmasalar daha samimi olacaklar.
  • mahalle aralarındaki etsiz çiğ köftecilere göre oldukça geç açılan zincir.etsiz lezzeti diğerlerine göre bir hayli güzel. gerçekten çiğ köfte yemiş gibi oluyorsunuz. yalnız dürümlerine nar ekşisi koydurmayın, nar ekşisi direkt mahalle arası lezzete döndürüyor.
  • istanbul şubeleri ergenliğe yeni girmiş erkek çocuğunun yüzünde çıkan sivilce popülasyonu kıvamında çoğalan ve doğruya doğru rakiplerine beş basan bir lezzetle piyasaya girmiş olan köfte.
  • o kadar abartti ve abarttiniz ki gittim denedim. sonuc ayni, vasat. etsiz cigkofte mi olur olum. daha once de yazmistim yine yaziyorum. sayin ibo destanlar dokturmus ama "gercek cigkofte etsiz olmaz ama idare edin" deme cesareti ve durustlugunde bulunamamis. disarida cigkofte diue yediklerimiz de sattiklariniz da " baharatli bulgur"dur. gercek budur.
hesabın var mı? giriş yap