şükela:  tümü | bugün
 • ulkemizin guzide dis hekimlerindendir.*
 • 98 secimlerinde odpden adaydi
 • eli hafif, babacan,hastalarıyla diyalogu cok iyi olan kisi. istanbul dishekimleri odasi (bkz: ido) yonetim kurulundadir. 98 secimlerinde istanbul milletvekili adayi olmustur. yamulduysam duzeltinizdir.
 • muthis bir adamdir, vakiflikoyludur, koyunu, topragini sever, hem de cok sever, iyi ki burada olanlardandir...
 • dişçi olduğu kadar da güleç ve sevimli olan abimizdir.

  aşağıdaki metin onun da imzasıyla kamuoyuna duyurudur:

  partinin itibari

  devletin itibari

  insanliğin imtihani

  chp tunceli milletvekili hüseyin aygün'ün dersim katliamıyla ilgili “chp’nin katliamın faili, atatürk'ün de gözlemcisi olduğu” beyanı başta dersimli lider sn. kılıçdaroğlu olmak üzere tüm ilgili çevrelerde “infial” yarattı.

  partinin ve atatürk'ün itibarını korumak ve kollamakla başlayan süreç, “bunlardan bahsedenlerin asıl niyetinin ne olduğunu faş etmeye” ve en nihayetinde gözümüzün içine baka baka yalan söylemeye kadar uzandı.

  anlaşılan o ki kolay kolay teslim edilmeyecek olan partinin ve devletin itibarı, binlerce sivil anadolu insanının bir mezbahada katledilir gibi yok edilmesinden, yüzümüz kızarmadan detaylarını konuşamayacağımız bir zulmün insanlığımıza bıraktığı utanç duygusundan daha güçlü ve daha gerçektir.

  üstelik bu acıyı konuşmaktan men ettikleri gibi, yakında ermeni diasporası gibi davranma ihtimalinin hükümeti bekleyen istikbal olduğu korkusunu da bir anda salıverdiler üstümüze.

  yazıklar olsun.

  sn. başbakan yakın tarihimizde iz bırakacak bir çıkışla katliam hakkında tartışılmaz deliller sundu ve devlette devamlılık vardır düsturu ile özür diledi.

  açıkcası hepimizi heyecanlandıran bir çıkıştı.

  maalesef heyecanımız kursağımızda kaldı.

  çünkü, hemen ardından kendisine yapılmış “çok ağır hakarete” istinaden ekledi:

  “beni ermeni diasporasına benzetenin alnını karışlarım.”

  mealini şöyle okuyoruz;

  iç siyasette yeri geldi, cinayetlerden cinayet beğendik, ölülerimizden birine uygun mezar yaptık.

  fakat ermeninin ölüsüne dua etmek sadece bizi değil, devletin itibarını da aşındırır.

  bu topraklarda sığdıramadığımız, dünyanın dört bir tarafına dağılmak zorunda bırakılan malatya'lı, sivas'lı, dersim'li, bursa'lı, diyarbakır'lı anadolu çocuklarının silüetine benzetilmek küfürdür, kafirdir.

  sayın başbakan size de yazıklar olsun.

  biz aşağıda imzası olanlar, iktidara sahip olan veya onun en yakın alternatifine bu tarihi süreçte belirtmek isteriz ki; peşine düştüğünüz itibar ancak insanlığın yaşamına, çocuklarımızın geleceğine, geçmişimizin huzuruna, katledilenlerin onuruna temas ederse kıymetlidir.

  ermeniye benzeyenin değil, bilakis ermeni olanın bu topraklarda eşit, mutlu ve onurlu bir yaşam sürdürebileceği bir siyasi üslup istiyoruz.

  bir halkın adının anons edilme biçiminin trabzon pelitli'de nasıl tınladığını bir düşünün.

  dillerde hakaretin “ermeni dölü”nden “ermeni diyasporası”na evrilmesinin, zihniyeti örtmeye yetmeyeceğinden emin olabilirsiniz. işini daha titiz gören bir ayrımcılık, memnuniyet değil, ancak tedirginlik sebebi olabilir.

  irkçılığın, ayrımcılığın normalleşerek görünmez hale geldiği, “dil sürçmesi” gibi bile algılanmadığı bir iklimde kocaman bir suç işleniyor.

  bu suç sizindir.

  yakın tarihimizde usulüne göre gömülmemiş yüzbinlerce insanın failleri ile kurduğunuz bağın üzerinize yapışmış edası, yakın geleceğimiz için en büyük tehdittir.

  arat dink
  garo paylan
  hayko bağdat
  markar esayan
  tatyos bebek
 • geçen sene bu tarihte babasını kaybeden güzel insan. başı sağolsun.
 • 1999 secimlerinde ödp istanbul 2. bölge milletvekili adayi, 12 haziran 2011 secimleri icin akp istanbul 2. bölge milletvekili aday adayidir. temayül yoklamasinda 24 oy ile cok gerilerde kaldigindan akp milletvekili adayi olamamistir.
 • önce ödp sonra akp milletvekili adayı olarak kalitesini belli etmiş bir tatlı su solcusu, liboş.

  ayrıca sözde ermeni soykırımı'nın tanınması için demeçleri var: https://m.bianet.org/…er-iyi-komsu-olmak-zorundaydi

  kanımca bu zatın afrin operasyonu'na #savaşahayır şeklinde karşı çıkması çok normal.
 • bunca senedir gittiğim açık ara en iyi diş hekimi. bugün ilk defa kendisine tedaviye gittim ve çizdiği tedavi planı ile beni mest etti bir o kadar da tecrübesi ve açıklayıcı konuşmasıyla hayran bıraktı.

  tedavi ücreti piyasanın çok azcık üzerinde ama sana değer be tatyos