• world of warcraft ve warcraft 3'de yer alacak olan minatour benzeri bir ırk.
  • 4 ya$indayken dos prompt'unda

dir
    cd prince
    prince

yazip prince of persia cali$tiran, ilkokula giderken beni satrancta bir de utanmadan coban matiyla yenen zibidi. halbuki cok buyuk bir satrancci olabilirdim butun umutlarimi yikmi$ti 20 ya$imda gencligimin baharinda. sonra il $ampiyonu mu ne olmu$ allahsiz.
  • rock the nations müdavimlerinden.
  • kızılderililerle büyük benzerliği olan bir ırktır.. yaşadıkları kasabalar, inanışları, yaptıkları büyüler olsun bildiğin kızılderilidir..
  • wow daki en sevimli ırk. rest ederkenki hali ya da efsanevi dansı dillere destandır. sürekli hart hart kaşınmaları da cabasıdır. evet tauren oynuyorum, öküzüm, gururluyum.
  • yakla$ik 9 aydir oynadigim world of warcraft irki. habire ka$iniyor karakter. vucudunun yan tarafindan ba$liyor, ha$ir-hu$ur tatli tatli... bu sorundan kurtarmak icin neler denedim. scarlet monastery'deki havuzlarda abdest mi aldirmadim? barrens da daglara tepelere cikip golcuklerde mi yikanmadim? molten core'daki lavlara mi atlamadim? ama yok karde$im ka$inip duruyor hala... en sonunda tuyleri vurdurucam sifira o olacak. ama heybetimizi kaybederiz diye korkuyorum.
  • "you know, taurens are born hunters. you ever see a tauren catch a shalmon out of a steam? its really quite exciting. and, have you ever seen a tauren stalk a python? 'course you haven't. that's because taurens are so adept at blending in with their surroundings "

süper irk.
  • kodoya biner bunlar...
  • (bkz: oturan boga)
hesabın var mı? giriş yap