*

şükela:  tümü | bugün
  • https://www.tavport.com/ adresli site üzerinden hizmet veren , şahsen antalya belek bölgesinde transfer için kullandığım ve çok da memnun kaldığım bir oluşumdur.
  • resmen hayat kurtaran site, şirket, hizmet. yılbaşı sonrası maum tatilden dönüş çilesi. istanbul'da da her yer kar. secure drive'ı zorladım bir kaç defa ama doluyuz dediler almadılar. neyse sonra google search ile bu arkadaşlara rastladım. siteye üye oldum, hemencik bir rezervasyon yaptım. sabiha'dan şişli'ye 120tl istedi 2 kişi için. verdim geçtim. sonrasında bir bekleyiş. lan bu adamlar tav'ın adını başa koyup fake bir site ile vurgun yapıyor olmasınlar? nasıl bir araç gel gelecek, kaç kişi olacak arabada vs derken bindik uçağa. onay mail'ları falan geldi. mail'ın bir yerinde araç 3 kişiliktir lüks sedan'dır gibi bişi yazıyordu, iyice işkillendim.

neyse indik, iner inmez arayayım diyordum, telefonu açtım onlar aradı, "nerdesiniz?"
    dedim çıktım geliyorum, araç nedir?
    dedi beyaz bmw 5.20!
    dedim hadi len!
    aldıö bavulu çıktım dışarı vallahi de billahi de 5.20. eşimle kurulduk arka koltuğuna, bisküviler, içecekler, ipad bilem var!

secure drive'a 2 kişi 90 verip transporter'da tanımadığın 6 kişi ile gideceğine 30tl daha veririm bmw ile giderim bundan sonra.

özetle; herkese şiddetle tavsiye ettiğin firma.
  • vodafone hizmetinden yararlanarak istanbul'daki transfer ile ilgili bir bayan arkadaş ile görüştüm. görüşme sonrasında en gevşek şekilde ''riiiiiiiiiiiija ederiim'' deyip ''iyi geceler'' dedi.

oysa ki sabah 10'da aramıştım.

öyle işte, saçma bir korku saldı beni. inşallah gerçekten eve transfer yapıyorlardır.

(bkz: sikmeseler bari)
  • izmir içinde transfer amacıyla rezervasyon yapıp memnun kaldığım site. müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar ve şoför epey ilgiliydi. araç da temiz ve sıkıntısızdı. ücretlendirmelerini makul buldum, tekrar kullanırım. kafasında soru işareti olanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.
  • securedrive'ın inatla 2 km ötedeki kavşaktan öteye "bölgemiz harici" diyerek hizmet vermediği, bölge dahilindeki yerler için istekte bulunulduğunda da genellikle aracımız yok cevabı aldığımdan, 4 yıldır kullandığım ve genelde çok memnun kaldığım transfer hizmeti. başkaları ile paylaşma olmadan direkt evden havaalanına, havaalanından eve en kısa yoldan ulaşıyorsunuz. bir kez uzun bir yolculuktan sonra akşam iş çıkış saati securedrive ile atatürk havalimanı'ndan uskumruköy'e giderken başka bir yolcuyu kabataş'a bırakmıştık da paylaşımlı transferin ne kadar problem yarattığını bizzat yaşamıştım.

tavport transfer ile ilgili tek önerim, müşterinin verdiği adresi şöförlerine birebir iletmeleri. iki kez üstüste evden almaya gelen şöför bizim sokak yerine, 5 km ötedeki aynı adlı sokakta beklemiş ve telefonla uyarım üzerine doğru adrese gelebilmişti.