şükela:  tümü | bugün soru sor
 • seksi bir bedene sahip olup sık cinsel seks yapabilme peşinde ömrümü adadığım sporcu yaşam biçiminden ötürü fark ettiğim durum.

  şimdi bu amk tavuğunun aşağı yukarı kilo fiyatı 9 tl ile 12/13 tl arasında değişirdi. ekonomik marketlerdeki, alt-orta marka tavuklardan bahsediyorum.

  fakat haftalardır 23-24 tl altında tavuk fiyatı göremiyorum. bu inanılmaz bir rakam. kimyasalla şişirilip, serbestçe gezmesine izin verilmeyen, suni ve aslında zararlı bir besinin kilosu nasıl böyle fiyatlandırılabilir? tavuk da mı yiyemeyeceğiz amk; ne yiyelim biz?

  yemin ediyorum geç boşalmak için organik tavuk fiyatını düşünüyorum artık. o korku yetiyor. herhalde 80 lira olmuştur o?

  edit: sevgili dostlar uydurmuyorum. siktiri boktan çağrı marketlerinde veya happy center marketlerinde satılan dandik markaların tavukları bile 22-23 lira'dan aşağı değil. bugün alırsam fotoğraf çekip atacağım, inanmayan götüne sokar artık print edip. amk salağı böyle bir konuda yalan söyleyerek nasıl bir fayda elde edebilirim ki? afgafg

  edit2: alın bakalım kac paraymis tavugun kilosu. bugun cektim. bu gogus diye ucuz;kalça kilosu 24 tl.

  evet simdi 16 17 liraya aldigini iddia eden arkadas hangi coplukten alisveris yapiyor onu soylesin.
 • gezen tavuk diyeceksin... organik tavuk nedir la?

  tanım: et döner ile tavuk döner arasındaki farkı €/$ paritesine indirecek artıştır.

  yok öyle artık 3 liraya tavuk döner + ayran
 • yakında instagram storylerinde nusret değil

  kadıköy tavuk pilavcısını göreceğimizin habercisi olan artış
 • beyana göre makul bir tarihe gidelim 5 6 ay öncesine mesela. o zamanlarda 9 tl ye hangi tavuğun neresini alıyordun çok merak ediyorum.

  ben o zamanlar kilosunu 11-12 lira civarında alıyordum şuan da 16-17 lira civarında. eğer bir artıştan bahsedeceksek doğru bir şekilde konuşmalıyız. evet artış var %50 civarında üstelik. evet tepki göstermemiz gereken bir artış. bitaraflardan sallamayla değil doğru verilerle tepki göstermemiz gereken bir artış.
 • en ucuz tavuk bonfilenin kilosunun 18 tl ile bim de olduğunu görünce bir kere daha iliklerimize kadar hissettiğimiz inanılmaz ama gerçek artıştır. bodyciler üzgün, ne yiyecez la biz. (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir.)
 • henüz gerçekleşmemiştir.

  mart 2019 seçimleri sonrasında yaşanacaktır.