230 entry daha
  • normal suyla yapsa vitaminsiz olacağını bilen akıllı kızlardır.
  • ne varoşu ulan it? nenendir o,anandır dahası halkın kendisidir.
  • pilav da yapıyorsa yeşillendirsin de istemeye gidelim
  • evlenmek istediğim kızdır.
  • ağızının tadını bilen kızdır.
  • canım şehriye çorbası çekti be. koduğumun yurdunda adam gibi de yemek çıkarmıyorlar. anne yemeği gibi olmuyor.
  • tavuk suyuna çorba yapmak için tavuk pişiren kadar varoş olmayandır. var böyleleri, allah ıslah etsin inşala.
  • bu başlığı atan zevalatın kendi varoşluğunu ilan etmesidir. 8 yıl italya'da yaşadım avrupa, asya, afrika'da bulundum mesleğim nedeniyle çok iyi ve ünlü şeflerin yemeklerini yedim tavuk suyuna çorba, pilav , risotto ve birçok özel yemekler yedim, ayrıca öğrendim, sonuç varoşluk görgüsüzlük, hazmedememek, cahillik içinde yaşamaktırı bu adamda gördüm. bu arada kimse anneannem, halam, annem kadar lezzetli tavuk suyuna çorba yapmıyordu pilav kültürleri olmadığından yine bizimkilerin eline su dökemezler. bu arada ben hiçbir malzemeyi atmam hep değerlendiririm, çorbada yaparım, pilavda hatta tavuk göğsü ve tavuksuyuna püre de... bu tip cahiller öyle akıl yoksunu ki susup arada kaynamak yerine zerre akıllarıyla varoşum ben diye pankart açıyorlar. afferiiin oğlum ramazan sağa da pravoo ...
  • buyrun benim! bu akşam öncelikle o suyun 1,5 bardağıyla tavuğun ruh ikizi pilavı yaptım. yarın da planım kalanıyla nefis bir mercimek çorbası pişirmek. hatta evdeki bayat ekmeklerle de üzerine kruton hazırladım mıydı ailecek varoşluğumuzu tescilleriz artık.
1352 entry daha
hesabın var mı? giriş yap