şükela:  tümü | bugün
  • fiziksel ve vucut masaji olarak ikiye ayrilir.az eforla maksimum rahatlama saglar.tuy gibi yapar adami.fiziksel olani normal olanidir.oburkunu biliyorsunuz zaten.
  • tembeller için yoga olarak da adlandirilabilecek, bir terapist tarafindan size belli yoga hareketlerinin yaptirilmasi olarak da açiklanabilecek tayland menseili masaj türüdür. belirli germe, çekme, esnetme ve basi hareketlerini içerir.

yerde, orta sert bir zemin üzerinde, giyinik olarak yapilan ve hatta bazi güres hareketlerini bile içeren hos bir etkinliktir. seans sirasinda sik sik hareket etmeniz gerekir ve bazi hareketler acitici olabilir ama seans sonunda tüy gibi hafiflersiniz.

taşınma editi: ben bu entry'yi thai masajı'nın altına girmiştim. tay masajı'na taşınmış. doğru aslında sonuçta tayland'ın tay'ı ama ne bileyim, şimdi böyle bakınca at yavrusuna masaj yapılıyormuş gibi geldi, komik geldi, bilemedim. gitmiş bütün karizması caanım thai masajının...
  • taylandda masaj evinin lobisinden sectiginiz masseuseler tarafindan degisik bir anlayisla eda edilen rahatlatici bir aktivite buna masaj demek yaniltici olabilir.
  • bangkok'ta her adım başında berberimsi dükkanlarda çok komik paralara yapılan masaj. "diğer türü"yle karıştırılmaması için birçok dükkanda "strictly non sexual" yazısı yer alır. biraz daha fazla paraya kıyarak lüks bir merkezde yaptırdığınızda, bir de özellikle paket masaj almışsanız (aromaterapi,süt masajı,ayak masajı vs.) kendinizi kral/kraliçe/pamuk helva hissedersiniz!!!
  • thailand da 2 yıllık süren ve insan vucüdu anatomisi konusunda eğitilen masözler tarafından yapılan masajdır. * * *
  • haftanın iki-üç günü yaptırdığımız cennete 1 saatlik ziyaret. tayland'da saati 5$'dır. turistik merkezlerde 20 metrede bir vardır. ayrıca her plajın belli bir yerinde thai masaj standı bulunur. sexle ilgili bir içeriği yoktur, genelde seks turizminde beğenilme şansı olmayan genç kızlarla yaşlı ve hımbıl teyzeler yaparlar. hayatında ilk defa thai masajı yaptıranların ilk 20 dakikadan sonra bitene kadar devamlı gülümsedikleri gözlenmiştir.
  • kemikleri eritmek suretiyle yapilan geleneksel thai iskencesinin adi.
    ustelik agrilar da gecmiyor.
    onun yerine khmer masaji oneriyorum.
    hem daha yumusak, hem daha etkili.
  • (bkz: tantra masaji)
  • ücreti tayland'da istanbul'dakinin yaklaşık 1/3'üne denk gelir ve buna karşın süresi de iki katı daha uzun sürmektedir.

bu arada özellikle belirtmek lazım, bu masajın içinde özel köpükler, deniz yatakları, çıplak vücudunu size umarsızca süren masör hatunlar gibi fantaziler yoktur.o aradığınız masaj türü başkadır.

thai masajı aslında vücuttaki belirli noktalara basınç uygulama temellidir ve yine masörünüzün kullandığı tekniğe göre ilk başta biraz sert gelebilir sonuçta masaj bittiğinde hemen farkına varamasanız bile bir süre sonra kabul edersiniz ki bütün katlandıklarınıza değer.