şükela:  tümü | bugün
  • perakende satış fiyatı nekadar bilmiyorum ancak bakkallara gelişi an itibariyle 70 cl / 40.75 tl.
    (bkz: muhasebeci olmanın faydaları)
  • dün akşam tattığım rakıdır.

35'lik 27 tl

50'lik ise 38 tl.

derecesi %42.

içimi hafif ama pek tavsiye edilesi değildir.
  • 35'liği 35 lira olan rakıdır. güzel rakıdır, yanında ayranla lıkır lıkır gider. fiyat/performans olarak inceleyecek olursak piyasadaki çoğu rakibini ezip geçeceğinden şüphem yok.
  • arkadaşlar bu rakının ismini yeni duydum tavsiye eden var ise yesillendirsin lütfen. duyduğuma göre mey üretiyormus ve lezzet yeni rakı ile aynı imiş.
  • uzak ara içtiğim en kötü rakı. "azıcık para verelim ama rakımız da yumuşak olmasın ki içtiğimizi anlayalım" diyenler için üretilmiş heralde. zehir gibi resmen. ısınmaya da hiç gelmiyor, birazcık ısındığında döküp yenisini doldurun daha iyi. tarımsal kökenli etil alkol oranı sumaya göre biraz fazla kaçmış sanırım... fiyatı uygun ama kesinlikle f/p ürünü değildir. bu fiyata göre yekta rakı çok daha iyi.
  • ekonomik krizde yılbaşı gecesine eşlik eden yoldaş, kötü gün dostu . 35liği 52 tl.
  • ilk defa içtim. ispirtodan hallice.
  • yüzlük yeni rakı ile yüzlük tayfa rakı arasında 40 lira fark var. lezzet farkı ise 40 liralık değil bence. damak tadınız alıştıktan sonra bu sefer yeni rakının tadı bir acayip gelir. derece 42 diyor ama bana biraz daha hafif gibi geldi.