şükela:  tümü | bugün
  • dövme fiyatlarını çok merak ettiğim bana göre dünyanın en iyi dövme sanatçısı.
  • 'northern lights and lonely tree' adlı çalışması ile yüreğimden vurdu beni, vurmasaydı iyiydi.
  • antalyada ikamet eden ve renkli dövmeleri çok iyi kullanabilen dövmeci. iki stili hatta bazen üç stili karıştırıp ortaya güzel dövmeler çıkarabiliyor. tarzı türkiyede tek sanırım. başarılı bi dövmeci.
  • artık istanbul' yerleşmiş, başarılı dövme sanatçısı. kendisine instagram profilindeki mail adresi ile ulaşıp randevu alabilirsiniz.
    tanıştığım dövme sanatçıları içinde en çok leb demeden leblebiyi anlayan, her sorunuza -ne kadar aptalca olursa olsun- güzel güzel cevap verip sizi rahatlatan da bir karakteri var. çalışırken de aynı derece sakin, soğukkanlı ama samimi hali, sizi de rahatlatıyor otomatik olarak. yaptırmaya %100 karar vermediyseniz bile bir tanışın, kendi kendinizi ikna etmiş çıkacaksınız yanından.
  • işleri güzel ama şu kendisine seçtiği logo bence kötü ve yine özellikle instagramın hikaye kısmında paylaştığı randomize çizgilerle takipçileri mi trollüyor yoksa san"at" yaptığını falan mı düşünüyor merak ediyorum.
  • piyasada en yüksek fiyatları çeken fakat aldığı parayı yetenek olarak hakettiğini düşündüğüm dövmeci. sol kolumda omuzdan bileğin bir karış üstüne kadar çalıştı, klasik veya ciklet çıkarması dövmelerden ziyade komplike fikirlerin ve farklı kavramlarda ki eleştrileri sentezliyerek istekleri kaleme alabiliyor. fakat şu sıralar kayıp, instagramında 6 aydır paylaşım yapmıyor. telefon veya email'e de cevap vermiyor.
    bir acaba diyor insan?
  • henüz haberi olmasa da kendisi de uygunsa yaz sonunda randevu alacağım sanatçı. kendisine gereğinden fazla bir sempati besliyorum, umarım anlaşabiliriz.