şükela:  tümü | bugün
257 entry daha
  • insanların, hayvan sevgisi üzerinden prim yapmadığını kanıtlaması gereken; hayvansever mi yoksa öyle görünmeye mi çalışıyor anlam veremediğim şahıs.

hakkında yapılmış birçok haber ortaya çıktı. bir evde kendi fotoğrafının olduğu onlarca farklı tc numaralı kimlik ve ehliyet bulundu. bunlar hakkında hiç açıklama yapma gereği bile duymadı. olayın bir bölümünü cımbızlayıp; iyilik meleği olmaya devam etti.

ilk youtube serüveni evde beslenmesi yasak olan sincaplar ile başladı. bunu kendisi de biliyordu ve farkındalık oluşturmak için böyle videolar çektiğini söylemişti bir yorumuma cevap olarak. farkındalık oluşturmaktan çok ne desem hakaret olacak bir kitlenin ilgisini kazandı. videolarının açıklama kısmına evde beslemeyin vs. yazıyordu. gelen yorumlar ise nereden sincap satın alabilirim seviyesinde oluyordu. farkındalık oluşturdu mu bilinmez belki ama arasan bulunamayacak bir kitle edindiği kesindi. bu kitleye hitaben yakın zamanda bir uygulama duyurdu. ama uygulamaya çoğu kişi hata verdiği için kaydolamıyordu. kaydolanlardan duyduğuma göre ise kayıt esnasında tc no isteniyormuş. tabi bu olayların patlak vermesinden sonra uygulamayı düzeltme vesilesiyle değiştirildi.

umarım geçmiş geçmişte kalmıştır ve kimsenin iyi niyeti suistimal edilmez; ben ve benim gibi bu olaya şüpheyle yaklaşanlar haksız çıkar.
  • çay üzerine bildiğin hes yapma peşinde son videosundan anladığım kadarıyla. umarım yanlış anlıyorumdur. hes cinayettir, hes o suyu kurutur. o ne guzel balıklar var ya dediğin yerde kuru ot parçaları kalır. umarım yanlış anlamışımdır.
  • gece 1 de şöyle bi arsa alıp haftasonu için küçük bi prefabrik ev mi yapsam diye düşünüp youtubeda dolaşırken ilk defa adını duydum takıldım bi iki videoya kim bu diye araştırırken şu an saat 4 oldu bu kişiye atfedilen iddialar ve hakkında yazılıp çizilenleri okuyunca bir kez daha anladım ki başka ülkede yaşayamam.bu ne lan nasıl bir hikaye bu.