• türk sosyolojisini anlamak için şahane bir olay olduğunu düşünüyorum. birisinin çıkıp hayvanseverliğe ayrılmış engin krediyi suistimal edeceği açıktı. kim bilir hayvan sevgisi diye diye kimler ne ediyor onu da düşünün. bu kişi örüntü içerisinde küçük bir parça idi.
  • abisinin paylaştığı videolardaki yorumları görünce. bu ülkede neden insanlar bu kadar çok dolandırılıyor anlamamı sağladı.
  • türkiye’nin usta dolandırıcılarından.

karantinadayken youtube videolarını izleyip köy evime havuz ve taş müştemilat yaptırma hayalleri kurmuştum oysa ki. bankadan-hacizden ucuz bağ-bahçe alma yalanına da inanmışım, tüh bana.
  • ulan millette ne cesaret var biz trafik polisi görünce geriliyoruz...
  • behzat ç'de olsaydı behzat başkomiser bunun ebesini dikerdi. ahsgs.

tam bir dayaklık tipi var zaten.

ama olsun. yerli ve milli dolandırıcı.

respect!
  • tosuncuk tarafından dolandırılan 40-50 yaşındaki teyze "bu kadar insan salak olamaz diye düşündük" dediğinde dalga geçen tayfa, youtube videolarının altına doluşmuş "bir insan hayvan severse dolandırıcı olamaz" diyor
  • kesinleşmiş 52 sene hapis cezası vardı. içeride geçirilen süre x2 sayılıyormuş (yanlış bilgi olabilir) 25-26 sene sonra kendisini bekleyen müritleri tayfun demir'e kavuşacak. geçenlerde abisi video atmış, tayfun hayranlarına mesaj göndermiş düğerek" ben fazla kalmayacağım" diye. düğerek dediği muğla cezaevi oluyor. kendisinin yattığı yer muğla düğerek cezaevi. hayranları hemen yaygara koparttı geliyor gönlümüzün efendisi diye. bizim gibi işlerin aslını bilenler için şakalar eğlenceler tadında okuyup eğleniyoruz.
  • yanlış görmediysem kelime oyununda aralardaki kısa vtr lere girmiş. bilerek mi yaptılar, habersiz mi bilemedim ama bilerek yapmazlar herhalde
  • ruhu halen youtube'da farklı versiyonlarıyla yaşıyor. izinden gidenler de aynı kendisi gibi hayvan sevgisi üzerinden saflardan besleniyor. tabi bu memlekette tayfun demirler bitmez: (bkz: turgut canbaş)
  • avukat olduğunu söyleyen abisi kanalı kullanmaya başladığı zamanlar sürekli video atıyordu ama artık oda bırakmış. ayda 1 video atıyor artık onlarda izlenmiyor. kanalın 400 bin küsur abonesi varken izlenme sayıları çok az.
hesabın var mı? giriş yap