şükela:  tümü | bugün
  • verdiği röportajda babasını "şu an yaptığı babalık değil" sözleriyle eleştirdikten sonra asgari ücretle çalıştığı işten atılan isim.
  • emrah ipek'in, ebru çolak'tan olan, sahip çıkmadığı 23 yaşındaki oğlu. yazık günah gerçekten. sen o kadar mal, mülk, şöhret sahibi ol da pırlanta gibi yakışıklı oğlana bakama! gel annem sen bana, ben seni pamuklara sarmalar sarar, kendi himayeme alırım. kimselere de harcatmam seni.

emrah'ın bu yakışıklı çocuğa yaptıkları burada özetlenmiş. buyrun
  • şarkı söylememesi gereken ünlü çocuğu. gerçekten zor şeyler yaşayarak büyümüş en azından bir faydası olsun şu durumun diye şu günlerde medya dünyasına girmeye zorluyor. hayırlısı olsun.
  • şu linkte izledikten sonra alkış tutmak istediğim çocuk.

youtube
  • küçük emrah'ın oğlu. kendisi şu sıralar show tv'de yayınlanan evleneceksen gel isimli güzide programda, eş arıyor. geçen sene de zahide yetiş'in programında bu gibi şeyler yapmıştı. çok kötü harcanıyor ama galiba halinden memnun. çok basit, çok bayağı konularla ekranda olması onun adına utanılacak bir şey. küçük emrah sanırım haklı. normal insanlar gibi, normal işlerde çalışıp, işine gücüne bakmak yerine sürekli ekranlarda olma hevesi içinde. ne sanatçı, ne şarkıcı, ne oyuncu, ne sunucu... hiçbir numarası yok ama sürekli ağlak suratlı bir halde televizyonda.
  • şu sıralat evlilik programı primatlığı yapan emrah'ın oğlu. eğer mükemmel bir oyuncu değilse kendisi tam bir embesil, ezik havası veriyor.
  • ara ara gazetelerde ayni icerikli (babam benimle ilgilenmedi ve türevleri) beyanatlarini tekrar tekrar vererek gündeme gelen, emrah’in oglu.
    emrah’in cocuga karsi hali tavri hos degil gercekten. ancak, suclamasi gereken kisi, babasindan daha ziyade annesi gibi geliyor bana. cocuk yapmak iki kisilik bir olay. baba istemedigi halde cocugu doguruyorsa kadin, sonrasinda tüm bakimini da kendi üstlenmeyi göze aliyor demektir bana göre. aralarinda ne yasandi, ne oldu bitti bilmiyorum, ama cocugun habire cikip ajitasyon yapmasi bana fazla gurursuzca geliyor.
    sonucta artik yetiskin bir birey ve kimse kendini zorla sevdiremez ya da kabul ettiremez.
  • (bkz: billie jean)
  • yillarca annesi tarafindan yanlis odaklarla yetistirilmis bir cocuk. ılk gunden adam beyan etmis bu cocugu kabul etmeyecegini. cocuk bir sekilde dogmus. anne tarafindan yillarca mahkeme mahkeme dolastirilmis, babasinin onu kabul etmedigi gercegini bir saniye olsun unutmasina izin verilmemis, beyni bu konu ile yikanmis.

gene bence cocugun mayasi iyiymis. baskasi olsa agir psikopat olurdu. kotu bir anne ve babaya dusmus. kendisine tavsiyem biraksin artik bu baba olayini. medya dunyasina da girmis. bir suru yapim sirketi, reklam ajansi vs var. girsun bir iste uzmanlassin o dunyada. ortalama vatandastan her halukarda daha zengin yasar. baska seylere kanalize etsin kendisini. artik bu eziyeti kendisine yapmasin.
  • kötü kader ürünü.

inat etmeden, dünyadaki tek babasız insan kendisi olmadığını anlaması gereken, kendisini ısrarla red eden birini yapışmaya çalışan bir parazit olmaktan vazgeçip kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmesi gereken şahıs.

elin yüzün düzgün, basın da senle ilgileniyor... babanın ağlak filmlerine konu olabilecek olaylar yaratmaktan vazgeç ve hepimizin yaptığı gibi elinin emeği, alnının teri ile birşeyler yapmaya çalış.