şükela:  tümü | bugün
 • gta vice city, gta san andreas ve gta iv gibi oyunlarda çok güzel yamalar yapan yetenekli herif. ancak gel gör ki ülkemizde bilişim teknolojisine ve oyun sektörüne gereken destek verilmediği için böyle pırlanta gibi adamın da kıymeti bilinmemiştir orası ayrı.
 • acilen rockstar bünyesine alınıp, bir daha da dışarı salınmaması gereken adamdır.
 • türk teknoloji/oyun haber piyasasının çekirdekten yetiştirdiği isimlerden biridir. gençtir, bir çok şeye heveslidir. mod yapmakla, çeviri yapmakla uğraşır. gta ve call of duty hastasıdır. aral, merlinin kazanı, technopat gibi bünyelerde çalışmıştır.

  tek sıkıntısı ara sıra su kaynatır. gençliğine vermek gerekiyor diye düşünüyorum. bir de ingilizcesini ilerletirse, ilerleyen 10 yıl içerisinde adını daha da sık duymaya başlarız.

  edit: imla
 • adını hadi yine iyisin olan tek şarkısıyla ünlenmiş saksocu tayfun duygulu'dan almasını gururla söyler ve sosyal medyada tanıştığı yakın arkadaşlarına mekanlarda sürekli hesap kitleyip ve habire dozu kaçırınca kontrolü kaybedip, arkadaş ortamı veya tuhaf yerlerde aşırılık yapmasıyla beraber durumu düzeltmeye çalışınca parası olduğu ortaya çıkmıştır.

  güzel işlere imza atmış gözükebilir ancak doldurmacadır, çoğunlukla da kolpadır. aşırı samimiyetsiz bir tavrı vardır. yabancı dil biliyorum dese de ordan burdan arkadaşlarına çeviri yaptırır. merlin'in kazanı sahibi olan murat oktay'ın en sevdiğidir. fazla laf döndürür onun haricinde zararsız birisidir. esasında tek kusuru fazla geveze olması ve çevresinin onu fazla ciddiye almasıdır. (bkz: dunning-kruger etkisi)

  hayatta geriye kalmış tek arkadaşı ali vural en büyük motivasyonudur.