şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gata tıbbi farmakoloji anabilim dalı başkanı, 15'in üzerinde ödül, 3 kitap ve şizofreni tedavisinde patent almış bir yöntemin sahibi albay profesör doktor.
 • kendisi eczacıdır.
 • 8. ulusal alkol ve madde bağımlılığı kongresinde dinledigim buyuk üstat
 • az önce cnn türk'te mirgün cabas'ın konuğu olarak konuşan ve yargılandığı sözde casusluk davasından birkaç gün önce beraat eden çok değerli bilim insanı.

  yaşadığı onca olumsuzluğa, onca suçlamaya, itibarsızlaştırma çabasına rağmen ayakta durmayı başarmış hatta tüm bu süreçten güçlenerek çıkmıştır. her konuşmasında verdiği bütünleştirici, olumlayıcı mesajlarla tam da günümüz türkiye'sinin ihtiyacı olan aydın insanlardan biri olduğunu kanıtlamaktadır.

  kendisi türkiye'de yaşama talihsizliği içinde olmasaydı kanımca aziz sancar'ın aldığı nobel ödülüne çoktan sahip olmuştu. kendisine türkiye'deki bilim insanlarına kattığı şeyler için teşekkür edilmeli. bundan sonraki süreçte başarılarının katlanarak artacağını düşünüyorum.

  akademik profili için
 • 26 temmmuz 2016 cnn türk tarafsız bölge yayınında ahmet hakan tarafından bir türlü konuşturulmayan insan. iddiaları çok vahim. şizofreni tedavisinde önemli ilerlemeler kaydettikleri için ordudan atıldığını ve önünün kesildiğini söylüyor. eğer amacına ulaşsaydı 25 milyar dolarlık ilaç piyasasının etkileneceğini de söyledi.

  http://odatv.com/…-uzmanina-ne-oldu-0906141200.html

  http://www.ailehekimleri.net/…hastalifresini-bir-td

  bu da 2009'dan bir haber: http://www.hurriyet.com.tr/…-icin-umut-var-11040017

  adam yan gelip yatacağına, sağa sola emirler yağdıracağına kendini bilime adamış, sağlıkta buluşlar yapmaya çalışmış. bu adama şu an acayip saygı duyuyorum.
 • (bkz: agmatin)
 • kendisinin yaptığı açıklama okunmalı. fazla yorum yapamıyorum şuan. gerçekten de bu ülke hiçbir başarının cezasız kalmadığı bir yer. üzülüyorum böyle şeylere şahit oldukça. umarım sonu gelir bu kirli çarkların, düzenin. böyle insanlar harcanmamalı.
 • "ben ordu’ya bağlı küçük bir ilçe olan ünye’de doğup büyüdüm. lise dâhil üniversite öncesi eğitimimi ünye’de tamamladım. o dönemin ünye lisesi’nde fizik laboratuvarında dalga boyu ölçüyor, kimya laboratuvarında odundan alkol damıtıyor, biyoloji laboratuvarında böcekleri inceliyorduk. o zamanın bir kasaba lisesi belki de bugünün çakma kolejlerinden çok daha iyi bir eğitim veriyordu."

  http://odatv.com/…ismasini-kinamali-2507161200.html
 • küresel çeteden nasibini alan bilimadamı. buluşu, nobel adayı olması mümkün..

  şizofreni hastaları için ilacı buluyor, abd sektörel payının bir anda sıfırlanmaması, hakimiyetinin devamı için, yirmibeşmilyar dolar bizim payımız olmaya devam etmeli diyor.
  kısaca 'biz bulundu demeden olmaz.'

  edit: gelen uyarılar üzerine rakamsal düzeltme. teşekkürler.
 • şizofreni tedavisinde önemli çalışmaları olan bilim insanı.hürriyet
  yakın zamanda iftira ile girdiği cezaevindenmilliyet çıkarak sivil hayatında bilimsel çalışmalarına devam etmektedir. (bkz: üsküdar üniversitesi)
  bulduğu tedavinin 25 milyar $'lık bir piyasayı etkileyeceğini belirtmiştir.
  biz bunları öğrenip tartışırken khk ile gata'da fetö tasfiyelerinde bir isim dikkati çekmekte !
  şizofreninin üfürükle geçebileceğini bulan üfürükçü : prof.dr.m.kemal ırmak. hürriyet

  gülsem mi ağlasam mı karar veremiyorum