şükela:  tümü | bugün
823 entry daha
 • bugüne kadar hangi takımda hangi başarısına istinaden veya aldığı hangi eğitimine, diplomasına dayanarak yardımcı antrenör olduğu tüm türkiye tarafından merak edilen adam.

  türk futbolunun gelişmesi için öncelikle vasıfsız eski futbolcu artıklarından kurtulmak gerektiğini bir kez daha göstermiştir bugün bize.
 • an itibarıyla yaptığı basın toplantısında oldukça efendi-terbiyeli bir görüntü çizmektedir. hatasını kabul edenlere o kadar hasret kalmışız ki ufak bir örnek bile görünce şaşırıyoruz tabi.
 • basın toplantısında "bütün maçları izleyerek oyuncuları seçiyoruz, saygı duyun" dedi. biri de çıkıp demiyor ki hangi maçı izleyip arda'yı kadroya aldınız?
 • bugüne kadar hangi takımda hangi başarısına istinaden veya aldığı hangi eğitimine, diplomasına dayanarak yardımcı antrenör olduğu tüm türkiye -
  1 tarafından merak edilen adam.

  şahsen ben etmiyorum.

  çünkü bu işleri öğrendik

  taşaklı hoca kendi ekibiyle geliyor

  az taşaklılara yukardakilerin yakın adamları gazlanıyor.

  luceye yazık olacak amk
 • türkiye'de liyakat olayı var mı sorusunun cevabı aha bu adam. genç nesil bilmez yarrak gibi topçuydu bu. mehmet topal'dan ozan'dan falan daha kazmaydı. süleyman seba'nın yeğeni olmasının ekmeğini yiyerek yıllarca beşiktaş'ta oynadı kaptanlık yaptı. sonra birden beşiktaş'ta hoca olarak buldu kendini. ne olduğunu anlamadan şikeden hapse girdi çıktı. sanki bir beşiktaş efsanesiymiş gibi yedek kulübesinin yanına maketi dikildi falan. bu hapisteyken yerine gelen carvalhal ağamız hapisten çıkınca koltuğu buna bıraktı sonra.

  birkaç senelik sessizlik sonrası adana demir'de mi ne başarısız bir 2.lig macerası oldu. bugünse pat diye milli takıma yardımcı hoca oldu. aylık maaşı en az 50 milyardır bu adamın. senden benden çok ne bilir bu allah aşkına ya? kim abi bu adam? hangi vasıfla bizim hayalini kuramayacağız parayı kazanıyor?
 • hocalığı zaten felaket de, ben tayfur, ümit özat, oğuz çetin gibi adamlar bu sığlıkla nasıl üç büyüklerde kaptanlık yapmışlar ona hayret ediyorum.
 • antrenörlük açısından en büyük vasfı, maç öncesi menajer arayıp oyuncu ayartmaktır. tabi ki bunu oraya getiren gerizekalı ordusu, milli düzeyde oyuncu ayartmanın mümkün olmadığının henüz farkında değil.
 • bundan 13 ya da 14 sene evvel topu atmamla otopark girisi kapisindan geri donen topu bir voleyle karsilayan eski futbolcu. meger adamin kapisinin onunde oynuyormusuz. dikkat edin, arabalara gelmesin dedi. peki tayfur abi dedik bizde.
 • 1. ligde takım yönetimini beceremeyen eski futbolcu. süper lig falan zaten iki gömlek fazla gelir. feyyaz uçar gibi 2. lig takımlarında iyi kadrolarda şampiyonluk kovalamalı.
  milli takıma lucenin eski öğrencisi diye alınmış. cengiz, abdulkadir gibi isimler yerine volkan şen gibi garip isimleri çağrılmasında etkisi varsa memlekette futbol adamlığı yapması yasaklanmalıdır.
  bu yaz da dünya kupasına tvden bakıyoruz. teşekkürler tayfur teşekkürler.