• son 5 (bes) yilda sadece 1 ay (adanademirspor) teknik direktorluk yapmis biri olarak milli takim yardimci teknik direktoru gorevine getirilmistir.
    bunlari konusma, yabanci kuralini konus gunlerce. tayfuru bu goreve layik gorenlerin neyi dogru yapabilecegini dusunuyorsunuz.
    tff derhal istifa etmelidir.
  • 5 yıl önce, şikeden dolayı hapis yatmış beygirci. ve bu adam, milli takımın en önemli maçlarından birinde kulübede, takımın başında.

türkiye’ye hoşgeldiniz.
  • ulan aykut kocaman bile daha heyecanlı bunun yanında. adam ruh gibi yaa bitsede gitsek der gibi.
  • bugüne kadar hangi takımda hangi başarısına istinaden veya aldığı hangi eğitimine, diplomasına dayanarak yardımcı antrenör olduğu tüm türkiye tarafından merak edilen adam.

türk futbolunun gelişmesi için öncelikle vasıfsız eski futbolcu artıklarından kurtulmak gerektiğini bir kez daha göstermiştir bugün bize.
  • bugüne kadar hangi takımda hangi başarısına istinaden veya aldığı hangi eğitimine, diplomasına dayanarak yardımcı antrenör olduğu tüm türkiye -
    1 tarafından merak edilen adam.

şahsen ben etmiyorum.

çünkü bu işleri öğrendik

taşaklı hoca kendi ekibiyle geliyor

az taşaklılara yukardakilerin yakın adamları gazlanıyor.

luceye yazık olacak amk
  • hocalığı zaten felaket de, ben tayfur, ümit özat, oğuz çetin gibi adamlar bu sığlıkla nasıl üç büyüklerde kaptanlık yapmışlar ona hayret ediyorum.
  • antrenörlük açısından en büyük vasfı, maç öncesi menajer arayıp oyuncu ayartmaktır. tabi ki bunu oraya getiren gerizekalı ordusu, milli düzeyde oyuncu ayartmanın mümkün olmadığının henüz farkında değil.
  • bundan 13 ya da 14 sene evvel topu atmamla otopark girisi kapisindan geri donen topu bir voleyle karsilayan eski futbolcu. meger adamin kapisinin onunde oynuyormusuz. dikkat edin, arabalara gelmesin dedi. peki tayfur abi dedik bizde.
  • bildim bileli hep yardimci antrenör.ya bir git takim calistir.
hesabın var mı? giriş yap