• esmer bir arkadaşımızdır. kıps ;) sjkjljlskjlkjlkj.
 • galatasaray ile prensip anlaşmasına varmış deniyor ve bonservis bedeli 2 milyon euro civarı deniyor. 18 yaşında yıldız adayı.
 • millet de amma ayakcı olmuş yakın kaynak makın kaynak 34cimbom34adlı twitter kullanıcısı galatasarayın kendisini takıma kattığını iddia ediyor. nasıl bir topçu hiç bir fikrim yok gelecekse bir salih uçan etkisi yaratması pek şukela olur.
 • salih'ten sonra bucaspor'a artan ilgimden dolayı izlediğim kadarıyla potansiyel olarak çok çok iyi bir box-to-box olabilecek olan oyuncu. fakat ben şu anda değil galatasaray, herhangi bir takıma transfer olacağını sanmıyorum. ki şu an olursa yanlış yapar, zira kendisi takımında henüz düzenli maç sayısını almış değil. henüz buca'yı aşamamışken bu yaşında yaptığı transfer hem alan takım hem kendisi için hata payını yükseltecektir. bir sene düzenli oynadığı zaman gerçekten farkını ortaya koyacaktır. işte o zaman al direkt olarak 11'e koy sırıtmaz.
  not: yerine şu an oynayan aykut çeviker'dir. sebebini ben de anlamadım, ancak aykut gerçekten soyadı gibi çevik ve güçlü bir oyuncu. fakat top ayağına taylan'a yakıştığı kadar yakışmıyor.
 • ailesinin tamamı galatasaray'lıdır.. 7-8 yaşlarında galatasaray alt yapısına yazılmış sonra babasının işi gereğince ayrılmıştır..

  (bkz: sallıyorum lan, adını bile ilkkez duydum)
 • geçen sezon başında beşiktaş'ın bucaspor'dan salih uçan'la birlikte istediği futbolcuydu. salih fenerbahçe'ye gidince bucaspor başkanı taylan'ı satmayacağız, salih'in yerini o dolduracak demişti. bu sezon da bizimkilerin çalışması var ama galatasaray'ın kendisi için 2,2 milyon euro vereceği söyleniyor ki bu parayı verirse alırlar zaten. 2,2 milyon euro ney lan ?
 • umarım esmer değildir. gerçi antalya'nın sıcağında epey kavrulmuştur ama.
  büyük takımlardan birine transfer olacak olan top tepici.
 • bir beşiktaşlı olarak söylüyorum, bizim camia transfer işlerini pek beceremez. giderler antalyalı bu çocuk diye antalyasporla transfer masasına otururlar falan. alana hayırlı olsun. salihe bir bucaspor sempatizanı olarak kefildim ama bundan emin değilim çok. umarım iyi çıkar.
 • fm 2013'te alt liglerdeki takımlara alıp hep şans verdiğim ama yeteri kadar gelişemeyen bir oyuncu, wonderkid değil yani. belli bir yere kadar ite kaka ya gelişiyor ya gelişemiyor. fm diyorsa doğrudur diyeceğim ama kendisine ayıp etmeyelim hiç maçını da izlemedim. daha 18 yaşında, ilerleyen yıllarda isminden çok daha fazla söz ettiren bir futbolcu olur belki de.
 • son on sene içinde, geleceğin yıldızı olarak lanse edilen bilmem kaçıncı türk oyuncu. bunlar içinde arda turan hatırı sayılır bir yere geldi, salih uçan da fenerbahçe'deki ilk senesinde gayet iyi gidiyor. gerçi tuncay şanlı da fenerbahçe'de döktürüyordu bir zamanlar.

  galatasaray, son 4-5 senede epey genç oyuncu transfer etti. bunların içinde 15-16 yaşında ikinci ligde forma giyen musa çağıran da var almanya'dan transfer ettiğimiz okan derici de. kendi alt yapımızdaki oyuncular da cabası. bu oyuncuları ne zaman oynarken göreceğiz merak ediyorum. umarım bu çocuk da silinip gitmez.
hesabın var mı? giriş yap