şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: keko)
 • biladerimiz keko tipli falan da olsa delikanlı bir semt çocuğuna benziyor. kendi çapında beste yapıyor. an itibariyle anasayfama düştü gülerek izledim . buyrun efendim
 • aşşağılanmakta beis görülmeyecek tribün bestecisi.
  bunlar abd de olunca moda oluyor ama yerli tırt
 • çocuğun sahnesi dolu. aurası çok yüksek. çoğumuzdan yetenekli. hamurunda liderlik var ve sağlam bir eğitimden geçirilirse ciddi potansiyeli olacak. çocuk yazıyor, oynuyor, güzel de sunuyor.

  ''hadi seni kameraya çekiyorum, arkadaşlarıma selam söyle'' desen elini kolunu nereye koyacağını bilemeyecek insanlar tarafından eleştiriliyor. kendileri taylan'dan farklılarmış çünkü türkiye'nin dandik üniversitelerinde okumuş bu sümsükler.

  taylan'ı eleştirenler ile taylan'ı bildiğin her konuda yarıştıracaksın; ''çık şu yazıyı toplum içinde oku'' diyeceksin, ''al bu parçayı oku, hanginizi daha çok sevecekler bakalım'' diyeceksin, ''al bu tencere takımını pazarla bakalım 3 saat içerisinde hanginiz daha çok satacak'' diyeceksin. ''kalabalığa karış, sohbet aç, ortamı toparla, ortamın lideri ol bakalım hanginiz daha iyi yapıyor'' diyeceksin ki görecek bu sümsük topluluğu taylan'ın ne kadar gerisinde olduğunu.

  çocuk mahalle çocuğu ya, her yerden vurmaya çalışıyorlar. taylan bu enerjisi ile irlandalı bir ailede doğup, ingiltere'ye taşınıp, edinburgh üniversitesinde okusa idi elle gösterilir bir yönetici olabilirdi. eşit şartlarda yarışsanız hepinizi tokatlar bu tip insanlar. gör bak bir şeyler olacak bu çocuktan yakında.
 • ulan geçenlerde bu herifin bi videosu 11 milyon nasıl izlenir diye hayretler içinde sözlükte tartışılmıştı.

  (bkz: #64129110)

  yukarıdaki entry tek mantıklı açıklama heralde...
 • yakında buralar değerlendir. kimse de arkadaşın karanlık sisli bir izmit gecesi şarkısının linkini vermemiş.

  https://youtu.be/u3bgds4xtgo -> amatör

  https://youtu.be/l0czfccm054 -> klip