• twitter platformunda shaman dore nickiyle bulunan gizem isimli kadını, yaklaşık 2 senedir ciddi bir şekilde taciz eden, tehdit eden şahıs.

https://twitter.com/…tatus/1202680621186850816?s=19
  • ülke nereye gidiyor anasını satayım şaka gibi...
  • bulunup derhal gangbang şeklinde dikilmesi gereken piç. olm bırakın bu adalet vs işlerini bulup sikip gebertmek lazım böyle orospu çocuklarını.
  • daha fazla ilgi görmesi gerekiyor bu başlığın. arkadaş başka türlü sesini duyuramaz
  • acilen yakalanıp elektrokonvülsif terapi ile kendine getirilmesi gereken hasta. herif binlerce mail alıp kızı maillerle tehdit ediyor, üstelik buna ortada bir dava olmasına rağmen devam ediyor ve hala hiç bir şey yapmıyormuş gibi elini kolunu sallaya sallaya dışarda geziyor, bizim gelirimizin 3 te 2 sini verdiğimiz devlet de buna seyirci kalıyor.

devlet benim can güvenliğimi sağlamayacaksa ben neden ona vergi vereyim ki?
  • bir insanın psikolojisini 2 yıldır mahveden sosyopat. kadın 2 yıldır saklana saklana yaşıyormuş, kimin bunu yaşatmaya hakkı var?

ben erkek halimle 1 yıla yakın şunun çeyreği olmayacak psikolojik baskı görmüştüm de kafayı yemek üzereydim zamanında, şu adamın 2 yıldır yaptıklarını nasıl kaldırmış gizem adlı kadın? güçlü kadınmış.

umarım gereken cezayı alır. ve bu cezadan kastımın uzaklaştırma falan olmadığını da anlamışsınızdır zaten. ama böyle sosyopatlar 2 ay dayak yese 3. ay daha hırsla buna devam edecektir. bunu yapamayacak şekilde cezalandırılmalı.
  • akıl sağlığı yerinden olmayan şahıs.

umarım uzun süre kapalı kalır.
hesabın var mı? giriş yap