şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 17 milyon dolara malikane satın almış, parayı da nakit ödemiş hatun. bense 49 lira gelen internet faturasını ödemek için, evdeki bozuklukları topluyorum.

  (bkz: fuck the system fuck the world)
 • sol frame'de görünce hdp'yi destekledi sandığım şarkıcı...
 • o kadar güzel bir fiziğe ve sese sahip ki kimse motor ya da kezban diyemiyor on koca değiştirmesine rağmen. ama bu işler böyle; paran varsa zamparasın yoksa aile dramı.
 • apple'a yazmış olduğu açık mektuba ilişkin olarak:
  kendisinin bu parada etkilenmeyecek düzeyde olduğunu, şu noktada kendini ve tüm ekibini gecindirecek parayı sadece turlarından bile kazanabilecegini, ancak yeni çıkış yapmaya çalışan müzisyenler için bunun önemli olduğunu savunarak müzik piyasasındaki gücünü birşeyleri değiştirmek için kullanmış, 24 saatten kısa bir sürede de başarılı olmuştur. (apple'a biz sizden bedava iphone istiyor muyuz diyerek beni güldürmüştür ayrıca)
  kendisinin bunda bir çıkarı yok mudur? bu bir güç gösterisi olarak, kendisini müzik endüstrisinde daha önce olduğundan da daha önemli bir pozisyona getirmiştir.
  bu kadının apple music streaming'inden gelecek 3 kuruşa ihtiyacı olmadığı açık, ancak kendisinin müzik dünyası içinde nasıl bir güç olduğunu göstermesi açısından önemli bir harekettir.

  tanım : taylor swift, menajer kuklası bir pop star olmadığını çok önceden kanıtlamış bir işkadınıdır.
 • billboard music awards'da yaptığı hareketle beğenimi kazandı.

  http://mashable.com/…ylor-swift-justin-bieber-kiss/
 • neredeyse çıkış yaptığı zamandan beri takip ettiğim bir şarkıcı, söz yazarı.

  daha sonra editleyip açacağım lakin ilk zamandan beri bana iki yüzlü bi kişiliği var gibi geliyordu. bi kere bu kadın bir kere bile olsun söyle içten bir kahkaha atmadi. ben görmedim yani. internet sitesindeki kendi çekimi olan videoları bile izlemiştim. ama denk gelmedi mi bilmiyorum ama bi insan hiç mi şöyle hafif de cirkenleserek buyuk bi kahkaha patlatmaz. hic mi gülümsemesi gözlerinin içine varmaz. ateşli savunuculari olabilir ama ben böyle görüyorum açıkçası.
  aldığı iltifatlardan sonraki teşekkür etmelerinde bile 'ben zaten böyle oldugunu biliyorum' havasi aliyorum. yüzlerce kameranın kendisini cektiginden emin oldugu ortamlarda bile haberi yokmuscasina gaf yapmalar agzini acip 6 senedir ayni sekilde sasirmasi falan. nefret de etmiyorum ama boyle bi premseslik de olamaz acikcasi. zaten dedigim gibi yuzlerce gozun kendisini izledigini bilen hicbir ünlünün hareketleri bana samimi gelmez. insan dogasi bi kere. kendini izleyen bi kisi oldugunu bilsen bile dogal olamazsin. yani zaten bastan aşağı şov olan o dünyada bi bu kiz bana samimi gelemedi. bi kere dünya ötesi bi güzellik bu kadar mutevazi olamaz. hic kibri yokmus gibi davranmasi da siritiyor.
  hele tarzini degistirdikten sonra verdiği konserlerde 9gag'da da esprisi dönen bir 'her sırrını biliyorum bakışı' yüzüne oturmuş gidiyor.

  gerci simdi hatirladim da bi ellen a konuk oldugu ilk zamanlarda süpriz bi şekilde justin timberlake le tanistirmislardi. o ilk an biraz sempatik gelmis olabilir ama bence bu kız dünyaya göstermediği büyük bir çirkeflik barındırıyor. icinde derin bir hirs var. zaten kiminle karsilastirilcak olsa gidip onunla arkadas olmalar falan. sonuç olarak bence bi muddet daha bu populeritesi devam edecek ama bu populeriteye orantili buyuk bi efsane olacağını falan düşünmüyorum.
 • 89'lu, tıfıl fakat geleceğin taşı olmaya aday country şarkıcısı. ayrıca kendi gitarını kendi çalıyor.
 • oturduğu apartman dairesi, adeta 1+1 bodrum kat, doğalgazı yok;

  http://uk.eonline.com/….taylor-house-jmd-053114.jpg