şükela:  tümü | bugün
  • profesyonel bisikletçi olsan anlarım da topu topu 20 km bisiklet süreceksin nedir o kıyafetler allah aşkına kullandıkları da yarış bisikleti desem o da değil giy normal bir şort ve tişört kaskını da tak gören de lance armstrong sanacak amk.
  • profesyonel bisikletçi olup olmamayla ilgisi olmayan ekipmanlardır. sağlığını düşünen er bireyler kesinlikle yol bisikleti dahi olsa bu ekipmanları edinmeliler.

pedli tayt kullanmazsanız ne mi olur ? sele testislerinizdeki damarlara daha fazla baskı yapar, sonrasında öncelikle varikosel ve önlemi alınmazsa kısırlığa kadar giden bir süreci başlatmış olursunuz.

tayt ne kadardı 60-70 lira günümüz şartlarında. kısır olursanız tedaviye harcayacağınız masrafları bir düşünün.

sonuç pedli tayt giyin. lance armstrong da testis kanserine yakalanmış ve yenmişti bu arada.
  • içi bomboş, gereksiz, sırf postum olsun diye açılmış saçma sapan başka bir başlık. bi bitmediniz gitti ya

(bkz: herbokolog)
  • neden giydiğini açıklayacaktım ama vazgeçtim. bilmek istesen araştırırdın zaten.
  • gereksizligi değil de rahatsızlığı denilebilir. koltuk pedi kullanıyorsa o ayri tabii ama orijinal koltuğa mayoyla oturabilen ve buna rağmen cinsel organıyla barışık kalmayı başaran insana saygı duyarım.
  • her önünden geçen amatör bisikletlinin en fazla 20 km yol yapacağı zannıyla başlık açan yazar beyanatı.

1.bisiklet sürerken büyük olasılıkla terlersin, hele ki yokuş çıkarken. üzerinde mayo ya da rüzgar kesen bir giyecek yoksa, kıyafetlerin terden ıslanır ve durakladığında acayip üşürsün. mayo, pamuklu kumaşlar gibi teri üzerinde tutmaz.

2.pedli tayt olmadan uzun süre selede oturmanın erkeklerde yol açtığı sorunlara önceki arkadaşlar değinmişler zaten. buna eklemek isteyeceğim tek şey tüm insanlarda oluşan toto ağrısıdır. sürerken çok hissetmezsiniz fakat sık bisiklet sürmeye alışık değilseniz ertesi gün toto ağrısı çekmeye başlarsınız ve bu bir iki gün sürebilir. 20 km'den az sürseniz de ağrıyabilir, sivilce vs çıkabilir.